Dom ProduktySteroid hormonu wzrostu człowieka

Ludzki zastrzyk hormonalny gonadotropiny do testu ciążowego

Orzecznictwo
Chiny Hubei Mking Biotech Co., Ltd. Certyfikaty
Twoje produkty są fantastyczne, kupię więcej później

—— Michael

Im Online Czat teraz

Ludzki zastrzyk hormonalny gonadotropiny do testu ciążowego

Human Chorionic Gonadotropin Hormone Injection For Pregnancy Test
Human Chorionic Gonadotropin Hormone Injection For Pregnancy Test Human Chorionic Gonadotropin Hormone Injection For Pregnancy Test Human Chorionic Gonadotropin Hormone Injection For Pregnancy Test

Duży Obraz :  Ludzki zastrzyk hormonalny gonadotropiny do testu ciążowego

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Hubei, Chiny
Nazwa handlowa: Mking
Orzecznictwo: ISO9001, SGS
Numer modelu: CAS: 9002-61-3
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1kit
Cena: USD40/KIT
Szczegóły pakowania: 10iu / fiolka 10 sztuk / zestaw 100iu / zestaw
Czas dostawy: W ciągu 24 godzin
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 800KITS / MIESIĄC
Szczegółowy opis produktu
Słowa kluczowe: HCG Alias: Ludzka gonadotropina kosmówkowa
Specyfikacja: 10iu / fiolka 10 sztuk / zestaw 100iu / zestaw Polityka: Zasady dotyczące zwrotów
Opis: Biały liofilizowany proszek Funkcja: Test ciążowy
Dostawy: 5-7 dni Wysyłka: EMS, HKEMS, DHL, FEDEX
High Light:

proszek ludzkiego hormonu wzrostu

,

legalny ludzki hormon wzrostu

Oryginalny 5000IU Ludzka gonadotropina kosmówkowa HCG do testu ciążowego

Ludzka gonadotropina kosmówkowa HCG

HCG, ludzka gonadotropina kosmówkowa, hormon wytwarzany podczas ciąży. HCG służy wyłącznie do diagnostyki in vitro, urządzenie testowe powinno pozostać zamknięte do momentu użycia, nie należy używać po upływie daty ważności. Dostarczone odczynniki i materiały obejmują szybką kartę testową HCG S / U, jednorazową pipetę do próbek, instrukcję użycia.


Pierwszym krokiem jest zbieranie moczu. Próbki pobrane w dowolnym czasie mogą być używane (pierwszy poranny mocz zawiera na ogół najwyższe stężenie tego hormonu). Nie wymaga się odwirowywania ani filtrowania moczu, próbki moczu należy zbierać w czystym, suchym pojemniku, plastiku lub szkle, bez środków konserwujących. Jeżeli próbki nie mogą być zbadane w ciągu 3 dni od pobrania, należy je przechowywać w lodówce w temperaturze 2-8 stopni.


Ludzka gonadotropina kosmówkowa służy do wspomagania prawidłowego rozwoju jajeczka w kobiecym jajniku, stymuluje uwalnianie jajeczka podczas owulacji, a także powoduje owulację i leczenie niepłodności u kobiet oraz zwiększa liczbę plemników u mężczyzn. HCG stosuje się również u młodych chłopców, gdy ich jądra nie spadły normalnie do moszny. Może to być spowodowane zaburzeniami przysadki mózgowej.

Jak działa ludzka gonadotropina HCG?

Błona testowanego urządzenia została pokryta przeciwciałami anty HCG w obszarze testowym i kozimi przeciwciałami przeciw mysiej IgG w regionie kontrolnym. Podczas testu, próbka moczu może reagować z koniugatem monoklonalnym HCG-koloid miedziowym, który został wstępnie wysuszony na pasku testowym.

Mieszanina następnie porusza się w górę na membranę chromatograficznie przez działanie kapilarne. W przypadku próbki dodatniej koniugat wiąże się z HCG tworząc kompleks przeciwciało-antygen. Kompleks ten jest wychwytywany przez przeciwciało anty-HCG unieruchomione w obszarze testowym (T) i tworzy różową barwę, gdy stężenie HCG jest równe lub większe niż 25 mlU / ml.

Brak tego kolorowego prążka w obszarze testowym sugeruje wynik ujemny. Aby służyć jako kontrola proceduralna, kolorowe pasmo w regionie kontrolnym (C) będzie zawsze pojawiać się niezależnie od obecności lub nieobecności HCG.

Skutki ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej HCG

HCG jest produkowany przez łożysko podczas ciąży. Test hCG może być stosowany w celu sprawdzenia, czy kobieta jest w ciąży, czy też w ramach badania przesiewowego pod kątem wad wrodzonych. Przeprowadza się ludzki test gonadotropiny HCG w celu sprawdzenia zawartości hormogenu hGG we krwi lub w moczu. Niektóre testy hCG mierzą dokładną ilość, a niektóre po prostu sprawdzają, czy hormon jest obecny.

Komórki w łożysku wytwarzają ludzką gonadotropinę kosmówkową. Łożysko to woreczek, który odżywia jajeczko po jego zapłodnieniu i przyczepia się do ściany macicy. HCG może zwiększyć szanse na posiadanie ciąży mnogiej, takiej jak bliźnięta, trojaczki, czworaczki itp.

HCG można najpierw wykryć w próbce krwi około 11 dni po zapłodnieniu. Poziom hCG nadal podwaja się co 72 godziny. Osiągają szczyt około 8 do 11 tygodni po poczęciu. Poziom HCG następnie spada i wyrównuje się, pozostając stabilny przez resztę ciąży.

HCG może być również nieprawidłowo wywołany przez niektóre nowotwory, szczególnie te, które pochodzą z jaj lub plemników (guzy zarodkowe). Poziom HCG jest często badany u kobiety, która może mieć nieprawidłowy wzrost tkanki w jej macicy, w ciąży molowej lub raka macicy (choriocarcinoma), a nie w prawidłowej ciąży. Kilka testów hCG można wykonać po porodzie, aby upewnić się, że nie ma ciąży molowej. W człowieku poziomy hCG można zmierzyć, aby sprawdzić, czy ma on raka w testach

Aplikacje:


Badania sugerują, że HCG może znacznie kontrolować i poprawiać funkcje metaboliczne organizmu, a także pomagać w stosowaniu i spalaniu kalorii, zamiast przechowywać je w rezerwach tłuszczu.


HCG (ludzka gonadotropina kosmówkowa) jest naturalnym ludzkim hormonem, który jest generalnie produkowany przez kobiety w czasie ciąży.


ludzka gonadotropina kosmówkowa (HCG), przez łożyskowe komórki tropho bastyczne wydzielają rodzaj glikoproteiny, składa się z glikoproteiny alfa i dimerów beta.


HCG jako jeden ze wskaźników testu ciążowego, często w tym samym czasie, choroba związana z ciążą, niektóre choroby, takie jak diagnoza guza, różnicowanie i przebieg pewnej wartości.

HCG 5000iu / fiolka, 10 sztuk / zestaw,
HGH (czystość 95%) 10iu / fiolka, 10 sztuk / zestaw
HGH (99,8% czystości) 10iu / fiolka, 10 sztuk / zestaw
Jintropin 10iu / fiolka, 10 sztuk / zestaw
kigtropin 10iu / fiolka, 10 sztuk / zestaw
Hygetropin 8iu / fiolka, 200iu / zestaw
Hygetropin 10iu / fiolka, 10 sztuk / zestaw
somatropina 10iu / fiolka, 10 sztuk / zestaw
Riptropin 10iu / fiolka, 10 sztuk / zestaw
Getropin 10iu / fiolka, 10 sztuk / zestaw

Szczegóły kontaktu
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: sales

Tel: +8613264710010

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)