Dom

Hubei Mking Biotech Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

Chiny Hubei Mking Biotech Co., Ltd. Certyfikaty
Twoje produkty są fantastyczne, kupię więcej później

—— Michael

Im Online Czat teraz
1 2 3
Hubei Mking Biotech Co., Ltd. Hubei Mking Biotech Co., Ltd. Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

 • Linia produkcyjna
  Fabryka powiązana z firmą posiada zaawansowane urządzenia i instalacje produkcyjne, doskonały system zapewnienia jakości i kontroli, cały zestaw wysokociśnieniowej chromatografii cieczowej / chromatografii gazowej / spektrofotometru UV w celu przeprowadzenia skutecznej analizy i monitorowania produktu. Fabryka przeszła pomyślnie certyfikację systemu jakości ISO9001 i międzynarodową certyfikację KOSHER .

  Posiadamy ponad 10 linii produkcyjnych, specjalizujących się w produkcji proszków steroidowych, sterydowych płynach iniekcyjnych, peptydach, HGH, Sarmach, znieczuleniach miejscowych, API, półproduktach farmaceutycznych, surowcach chemicznych itp.

 • OEM / ODM
  Zgodnie ze standardem GMP zainwestowaliśmy duże środki, aby stworzyć kompletny system QA i QCs, aby zapewnić naszą jakość. Posiadamy spektrofotometry HPLC, GC i UV o wysokiej wydajności i wysokiej czułości do analizy i kontroli produktów. Ponadto osiągnęliśmy standardy SGS jako audytowany dostawca.

  Działalność naszej firmy opiera się na uczciwości, zaufaniu i zrównoważonym rozwoju. Możemy więc eksportować nasz produkt na cały świat i zdobywać wysokie wyróżnienia przez naszych klientów. Aby dalej rozwijać rynek, pragniemy współpracować z wytwórnią i firmą handlową na całym świecie, aby osiągnąć pomyślną przyszłość.

  Zapraszamy do kontaktu z nami i odwiedzenia naszej fabryki.

 • R & D
  Zespół ds. Badań i rozwoju jest podzielony na trzy sekcje, specjalizujące się w dziedzinach laboratorium badawczego, zakładu pilotażowego i badań jakości. W przypadku konkretnych badań / projektów zwykle współpracujemy z najbardziej odpowiednimi lokalnymi uniwersytetami

  i dobrze znane organizacje badawcze. Bohemy z Laboratorium Badawczego i Zakładu Pilotażowego będą aktywnie i ściśle współpracować podczas transferu procesów. Kafen Biotech zatrudnia 450 osób technicznych w dziedzinie badań i rozwoju, co jest głęboką inwestycją w generowanie stałego przepływu API.

Szczegóły kontaktu
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mrs. Andy

Tel: +86-13264710010

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)