Dom

Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

Chiny Hubei Mking Biotech Co., Ltd. Certyfikaty
Twoje produkty są fantastyczne, kupię więcej później

—— Michael

Im Online Czat teraz

Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

1 2 3
Hubei Mking Biotech Co., Ltd. Hubei Mking Biotech Co., Ltd. Hubei Mking Biotech Co., Ltd.
Fabryka Fabryka Company
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Mking
Coroczne wyprzedaże : 1000000-1500000
Rok założenia : 2008
pc Export : 90% - 100%
Contact: Mking@mkingbio.com
Hubei Mking Biotech Co., Ltd. jest czołowym dostawcą wysokiej jakości chemikaliów. Nasze główne produkty to hormon wzrostu ludzkiego hormonu wzrostu, hormon wzrostu mięśni , peptydy steroidowe , miejscowe środki znieczulające, męski i żeński hormon płciowy, proszki steroidowe i gotowy olej lub tabletki.

Firma ma standardową fabrykę GMP. Koncentrują się na R & D. Wielkie fundusze i mózgi są inwestowane corocznie w dział R & D. Dział badań i rozwoju dominuje 30% pracowników. Dzięki zaawansowanym urządzeniom i instrumentom, takim jak HPLC, GC i spektrofotometr, jakość produktu może być kontrolowana wydajnie i starannie. Zakład przeszedł uwierzytelnianie ISO9001. Jesteśmy kwalifikowani jako eksporter i importer drobnych substancji chemicznych, aromatów, dodatków do żywności, biochemicznych, farmaceutycznych i pośrednich sterydów w proszku,. Nasze produkty zostały sprzedane na całym świecie. Dedykowane do realizacji zwycięstwa, aby wygrać, współpracowaliśmy z tysiącami producentów i firm handlowych.

Dzięki tak dużemu doświadczeniu w tej branży firma specjalizuje się w produkcji i sprzedaży farmaceutyków i chemikaliów, szczególnie w szczególności dla hormonów steroidowych i wzmacniaczy. Wiele lat wcześniej podjęto ogromne wysiłki w zakresie bezpiecznej i efektywnej wysyłki, a teraz firma ma doskonały mechanizm kontroli ryzyka w biznesie. Uczciwość uczciwości i obopólne korzyści są ciągłym dążeniem. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Szczegóły kontaktu
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mrs. Andy

Tel: +86-13264710010

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)