Dom ProduktyHormon wzrostu utraty wagi

Prawne zmniejszenie masy ciała Hormon wzrostu Halotestin / Fluoxymesterone Anabolic Steroid Powder

Orzecznictwo
Chiny Hubei Mking Biotech Co., Ltd. Certyfikaty
Twoje produkty są fantastyczne, kupię więcej później

—— Michael

Im Online Czat teraz

Prawne zmniejszenie masy ciała Hormon wzrostu Halotestin / Fluoxymesterone Anabolic Steroid Powder

Legal Weight Loss Growth Hormone Halotestin / Fluoxymesterone Anabolic Steroid Powder
Legal Weight Loss Growth Hormone Halotestin / Fluoxymesterone Anabolic Steroid Powder Legal Weight Loss Growth Hormone Halotestin / Fluoxymesterone Anabolic Steroid Powder

Duży Obraz :  Prawne zmniejszenie masy ciała Hormon wzrostu Halotestin / Fluoxymesterone Anabolic Steroid Powder

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Hubei, Chiny
Nazwa handlowa: Mking
Orzecznictwo: ISO9001, SGS
Numer modelu: CAS 76-43-7
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10 gram
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Ukryty pakiet lub wymagany
Czas dostawy: W ciągu 24 godzin
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 1000 kg na miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Wygląd: Biały krystaliczny proszek Gatunek: Farmaceutycznej
MF: C20H29FO3 Badania: 98% min
standardowe: USP Funkcja: Wzrost mięśni i utrata masy ciała
Gwarancja: Zasady dotyczące zwrotów Czas dostawy: 5-7 dni roboczych, bezpieczny i szybki
High Light:

sterydy rozbierające masę

,

sterydy redukujące tłuszcze

Legal Bodybuilding Surowy halotestin / Fluoxymesterone Anabolic Steroid Powder

Fluoxymesteron jest niezwykle silnym anaboliczno-androgennym steroidem, który został po raz pierwszy wypuszczony pod koniec 1950 roku przez Upjohn pod nazwą handlową Halotestin. Krótko po tym Ciba Pharmaceuticals wypuścił hormon pod nazwą Ultandren, ale Halotestin pozostaje najbardziej rozpoznawalną marką. Firma Pharmacia, dawniej Upjohn, obecnie produkuje markę Halotestin.

Halotestin / Fluoxymesterone Basic Info.

Model nr: 76-43-7
Dostosowane: niestandardowe
Odpowiedni dla: dorosłych
Czystość:> 99%
Wygląd: biały lub prawie biały krystaliczny proszek
Warunki płatności: Western Union, Moneygram, T / T, Bitcoin
Specyfikacja: GMP, SGS, ISO, KOSHER
Kod HS: 6809900000
Certyfikacja: GMP, ISO 9001, USP, BP
Nazwa produktu: Halotestin
Funkcja: Wykorzystywane do wzmocnienia siły, cykl spęczania sterydów
Synonimy: 11-beta, 17-beta-dihydroksy-9-alfa-fluoro-17-alfa-metylo-4-androster-3-on; 17-alfa-metylo-9-alfa-fluoro-11-beta-hydroksytesteron; 17-alfa-metylo-9-alfa-fluoro-11-beta-hydroksytestosteron; 9-alfa-fluoro-11-beta, 17-beta-dihydroksy-17-alfa-metylo-4-androsteno-3-on; Fluoro-llbeta, 17-beta-dihydroksy-17-alfa-metylo-4-androsteno-3-on, 9-alfa-fluoro-ll-beta-hydroksy-17-metylotestosteron, 9a-fluoro-llbeta-hydroksy-17-metylotestosteron; alfa-fluoro-17-alfa-metylo-11-beta, 17-dihydroksy-4-androsten-3-on

Funkcja Halotestin i cechy

Fluoxymesteron to pochodzący od testosteronu anaboliczny androgenny steryd, a dokładniej strukturalnie zmieniona forma metylotestosteronu. Halotestin to hormon testosteronu z dodatkiem grupy metylowej w pozycji 17 węgla, umożliwiającej przyjmowanie doustne. Ma również dodatkową grupę fluoro przy węglu 9 i 3 i grupę hydroksylową przy węglu 11. Te modyfikacje hamują aromatyzację sterydów i znacznie zwiększają ich androgenny charakter. Androgenny charakter i aktywność Halotestin będą daleko poza Methyltestosterone.

Poprzez swoją konstrukcję Halotestin posiada anaboliczną ocenę 1900 i ocenę androgeniczną 850. Wszystkie oceny są mierzone w stosunku do czystego testosteronu, który posiada ocenę 100 w obu kategoriach. Oznacza to, że Halo, jak to często wiadomo, przenosi oceny, które są prawie poza uzasadnieniem, ale jego ocena anaboliczna jest niesamowicie myląca. Mimo że posiada ogromny wskaźnik anaboliczny, jego anaboliczne tłumaczenie u ludzi wydaje się być bliskie zeru. Ten steryd po prostu nie przekłada się na żaden znaczący efekt anaboliczny i będzie przede wszystkim działał przez aktywność androgenną.

Halotestin niesie ze sobą niesamowicie potężne efekty, niektóre z najpotężniejszych obrotów krwinek czerwonych. Halo ma zdolność do znacznego zwiększenia poziomu hematokrytu i hemoglobiny, a także masy czerwonych krwinek. Wydaje się również, że działa poprzez komórki, które już są zaangażowane w reakcję na erytropoetynę. Skutki te są w dużym stopniu odpowiedzialne za promowane działania siłowe, jak również zwiększony poziom energii, jaki może zapewnić steryd.

Halotestin również niesie ze sobą silne efekty utraty tłuszczu. Halo ma zdolność do promowania regulacji utleniania kwasów tłuszczowych w wątrobie, a także mitochondriów szybkokurczliwych. Dzięki tym kontaktom, jak również interakcji czerwonych krwinek, mamy steryd, który może mieć wyraźny wpływ na wizualne aspekty kondycji u osoby, która jest już dość szczupła.

Skutki uboczne Halotestin

Halotestin to steryd anaboliczny, który przyjmuje się doustnie. Świetnie nadaje się do budowy twardych mięśni, ponieważ zwiększa gęstość mięśni. Jednak nie promuje masy mięśniowej, a ci, którzy szukają przyrostów mięśni, będą rozczarowani jej wydajnością.

Halotestin nie powoduje wzrostu wagi, dlatego też bokserzy, ciężarowcy i zapaśnicy używają go w końcowych fazach przygotowawczych do uzyskania twardych, dobrze zdefiniowanych mięśni, bez zwiększania wagi. Halotestin powoduje również wzrost poziomu agresji, co jest niezwykle pożądane, gdy trening jako intensywny trening może zmniejszyć twoją wytrzymałość. Podobnie jak inne sterydy, Halotestin nie wykazuje Gynocomastia i retencji wody dwa najbardziej wyraźne skutki uboczne sterydów. Halotestin zwiększa liczbę czerwonych krwinek w organizmie, co jest niezbędne nie tylko do zwiększenia wytrzymałości i poprawy wyników, ale także daje organizmowi możliwość powrotu do zdrowia po wyczerpujących i wyczerpujących ćwiczeniach. Halotestin jest skutecznym środkiem zmniejszającym utratę tkanki tłuszczowej i dlatego nie powoduje zwiększenia masy ciała użytkownika, a bokserzy, kulturystów i zapaśnicy przyjmują Halotestin, aby zwiększyć wytrzymałość i twarde mięśnie, pozostając w określonej kategorii wagowej.

Jak postępować z zamówieniem


1st: proszę dać mi znać, czego potrzebujesz-który produkt / Cas nr ilość i kraj docelowy.
2: Wysyłasz nam zamówienie zakupu, gdy dojdziemy do porozumienia w sprawie wszystkich szczegółów.
3.: Przesyłka zostanie dostarczona po otrzymaniu pełnej zapłaty.
Po czwarte: przesyłka ekspresowa nie będzie dostarczana o paczkach.
5: Otrzymasz paczki w 7 dni.
6: Usługa posprzedażna będzie świadczona po otrzymaniu paczki.

Zasady dotyczące zwrotów, wszystkie produkty są ściśle testowane na sprzedaż, kupuj z ufnością!

Wszelkie pytania lub pytania będą wysoko cenione!

Szczegóły kontaktu
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: sales

Tel: +8613264710010

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)