Dom ProduktyHormon wzrostu utraty wagi

Boldenon wzrostu surowego hormonu wzrostu Boldenon Undecylenate White Crystalline Powder

Orzecznictwo
Chiny Hubei Mking Biotech Co., Ltd. Certyfikaty
Twoje produkty są fantastyczne, kupię więcej później

—— Michael

Im Online Czat teraz

Boldenon wzrostu surowego hormonu wzrostu Boldenon Undecylenate White Crystalline Powder

Raw Material Weight Loss Growth Hormone Boldenone Undecylenate White Crystalline Powder
Raw Material Weight Loss Growth Hormone Boldenone Undecylenate White Crystalline Powder Raw Material Weight Loss Growth Hormone Boldenone Undecylenate White Crystalline Powder Raw Material Weight Loss Growth Hormone Boldenone Undecylenate White Crystalline Powder Raw Material Weight Loss Growth Hormone Boldenone Undecylenate White Crystalline Powder

Duży Obraz :  Boldenon wzrostu surowego hormonu wzrostu Boldenon Undecylenate White Crystalline Powder

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Hubei, Chiny
Nazwa handlowa: Mking
Orzecznictwo: ISO9001, SGS
Numer modelu: CAS 13103-34-9
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10 gram
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Ukryty pakiet lub wymagany
Czas dostawy: W ciągu 24 godzin
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 1000 kg na miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Wygląd: Biały krystaliczny proszek Gatunek: Stopień medyczny
MF: C30H44O3 Badania: 99% min
Alias: EQ Funkcja: Lean Muscle Gain
Gwarancja: Przeładowanie Czas dostawy: 5-7 dni roboczych, bezpieczny i szybki
High Light:

proszek odchudzający

,

sterydy redukujące nadmiar tłuszczu

Utrata masy ciała Steroid Equipoise / EQ / Boldenone Undecylenate Raw Powder

Nazwa produktu Boldenone undecylenate
Inna nazwa BOLDENONE-10-UNDECENOATE; DEZYDYLESTRESTERON DYSYLENATU
Numer rejestru CAS 13103-34-9

EINECS

236-024-5
Formuła molekularna C30H44O3
Waga molekularna 452,67
Analiza 99,0 ~ 103,0%

Historia Boldenone

Equipoise, znany również jako Undoldylenate Boldenone lub EQ, jest sterydem weterynaryjnym opracowanym przez CIBA, aby być formą długo działającego dianabolu do wstrzykiwania. Zamierzone zastosowanie było w przemyśle hodowli koni i bydła. Ogólnie, EQ występuje w zawiesinie olejowej, którą można wstrzykiwać zwierzętom co 6 tygodni. Nie ma legalnej wersji boldenonu undecylenate zatwierdzonego przez jakikolwiek rząd na całym świecie do użytku przez ludzi. Cały Equipoise na rynku pochodzi albo z zatwierdzonych laboratoriów weterynaryjnych, albo wyprodukowanych w podziemnych laboratoriach przeznaczonych na czarny rynek. Mimo że jest on oznaczony jako steryd weterynaryjny, boldenon jest dość silny, gdy jest używany przez ludzi.

Jak korzystać z Equipoise? Jakie dawki stosować?

Equipoise jest używany przez sportowców i kulturystów, aby zwiększyć wytrzymałość, masę mięśniową i produkcję czerwonych krwinek w organizmie. Najbardziej znany jest z powolnego, ale stałego przyrostu podczas cykli łączenia (zwykle nazywanych wartościami EQ). EQ można stosować w dawkach od 200 mg do 600 mg na tydzień przez okres 12 tygodni.

W ostatnich latach ekwipunek stał się ulubieńcem wśród sportowców i jest uważany przez trenerów za idealny zamiennik dla deca durabolin. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że jakość masy mięśniowej i przyrosty siły, które są doświadczane podczas równowagi, zdarzają się bez nieprzyjemnych skutków ubocznych deka. Ponadto EQ ma pozytywny wpływ na krążenie krwi w ciele; pozwalając na maksymalny przepływ krwi do mięśni podczas intensywnych treningów.

W zastosowaniach medycznych, czynnik równowagi może stymulować czynnik stymulujący erytropoetynę (EPO), który z kolei stymuluje wzrost szpiku kostnego, co prowadzi do zwiększonego wytwarzania czerwonych krwinek. Więcej czerwonych krwinek oznacza więcej hemoglobiny i większą nośność tlenu. EQ może również powodować zmiany w poziomie elektrolitów ze względu na silne właściwości mineralokortykoidów.

  • Dla mężczyzn średnia dawka wynosi 400-600mgs na tydzień, ale widziałem facetów idących do 1000mgs na tydzień tak długo, jak były używane pomoce rowerowe.
  • W przypadku kobiet średnia dawka wynosi 25-50 mg na tydzień, ale trzeba być bardzo ostrożnym. Jeśli widzisz ciężkie działania niepożądane, przerwij EQ lub niższe dawki.

 

Pół-życie ekwipunku

Poważną wadą Equipoise jest długi okres półtrwania, który prawdopodobnie wynosi co najmniej 12 dni. Powoduje to wydłużenie czasu po ostatnim wstrzyknięciu, podczas którego poziomy nie są ani wystarczająco wysokie dla optymalnego anabolizmu, ani wystarczająco niskie, aby umożliwić odzyskanie. Rozwiązaniem tego problemu jest użycie ekwipunku w tylko wcześniejszej części cyklu.

Efekty uboczne ekwipunku

Boldenon jest metabolizowany przez aromatazę do estradiolu, ale w mniejszym stopniu niż testosteron. Jest również metabolizowany przez enzym 5-AR, w tym przypadku 17b-hydroksyandrost-1-ene-3-on, powszechnie, ale nieprawidłowo nazywany "1-testosteronem" i czasami nazywany dihydroboldenonem. Potencjał tej cząsteczki jest podobny do potęgi boldenonu, więc cząsteczka nie jest ani wzmacniana, ani dezaktywowana przez enzym 5-AR i dlatego ten metabolizm nie jest istotny.

Zapraszam do kontaktu ze mną teraz !!

Szczegóły kontaktu
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: sales

Tel: +8613264710010

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)