Dom ProduktyHormon wzrostu utraty wagi

Przetestuj Enanthate / Testosterone Enanthate Weight Loss Raw Steroid Powder

Orzecznictwo
Chiny Hubei Mking Biotech Co., Ltd. Certyfikaty
Twoje produkty są fantastyczne, kupię więcej później

—— Michael

Im Online Czat teraz

Przetestuj Enanthate / Testosterone Enanthate Weight Loss Raw Steroid Powder

Test Enanthate / Testosterone Enanthate Weight Loss Raw Steroid Powder
Test Enanthate / Testosterone Enanthate Weight Loss Raw Steroid Powder Test Enanthate / Testosterone Enanthate Weight Loss Raw Steroid Powder Test Enanthate / Testosterone Enanthate Weight Loss Raw Steroid Powder Test Enanthate / Testosterone Enanthate Weight Loss Raw Steroid Powder

Duży Obraz :  Przetestuj Enanthate / Testosterone Enanthate Weight Loss Raw Steroid Powder

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Hubei, Chiny
Nazwa handlowa: Mking
Orzecznictwo: ISO9001, SGS
Numer modelu: CAS 315-37-7
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10g
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Ukryty pakiet lub wymagany
Czas dostawy: W ciągu 24 godzin
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 1000 kg na miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Wygląd: Biały krystaliczny proszek Gatunek: Stopień medyczny
typu: Surowce farmaceutyczne Badania: 99% min
Alias: Test E Atestowany: Tak
Gwarancja: Przeładowanie Metody wysyłki: Fedex UPS EMS DHL TNT HKEMS EUB
High Light:

sterydy rozbierające masę

,

sterydy redukujące tłuszcze

Przetestuj Enanthate / Testosterone Enanthate Weight Loss Raw Steroid Powder

Nazwa produktu Testosteron Enanthate
Inna nazwa Testosteron Enanthate, steryd, kulturystyka, steroidy anaboliczne,
Testosteron Enanthate, Hormone, Steroid Powder,
Testosteron Enanthate, 250mg Enanthate testosteronu,
Enanthate testosteronu, wzmacniacz mięśni,
Testosteron Enanthate, Test En
Numer rejestru CAS 315-37-7
Temperatura topnienia 34-39 stopni
Formuła molekularna C26H40O3
Waga molekularna 400,6
Analiza 99%
Wygląd biały proszek krystaloidu.

Charakterystyka chemiczna enanthatu testosteronu

Jak wcześniej wspomniano, testosteron Enanthate jest po prostu testosteronem z estrem enantanowym związanym ze strukturą chemiczną testosteronu. W szczególności "Enanthate" jest kwasem enanthoic, ale po związaniu z testosteronem jest właściwie określane w chemii jako wiązanie estrowe (lub wiązanie estrowe). Kwas enanthoic jest związany z grupą hydroksylową 17-beta w strukturze testosteronu. Estereowane sterydy anaboliczne są bardziej rozpuszczalne w tłuszczach i uwalniają się powoli z miejsca wstrzyknięcia - jednak nie jest to główny powód, dla którego estry wydłużają szybkość uwalniania steroidu anabolicznego. Główną przyczyną zwiększenia jej okresu półtrwania i uwalniania jest fakt, że gdy Testosteron Enanthate dostanie się do krwioobiegu, enzymy działają w celu przerwania wiązania między estrem a hormonem, co zajmuje różną ilość czasu. Końcowym rezultatem jest to, że ester jest usuwany z hormonu przez enzymy, a pozostaje jedynie czysty testosteron, który może wykonywać swoją pracę w organizmie. Ten proces enzymów oddzielający ester od cząsteczki testosteronu odpowiada za wolniejsze tempo uwalniania. Sam testosteron bez związanego z nim estru charakteryzuje się okresem półtrwania wynoszącym około 2 - 4 godziny. Kiedy ester enanthatu jest do niego przyłączony, tworząc testosteron enanthatu, okres półtrwania testosteronu jest teraz wydłużony do 10 dni, zapewniając wolniejsze uwalnianie i aktywność hormonu.

Testosteron Enanthate Side Effects

Testosteron Enanthate jest sterydem anabolicznym o bardzo umiarkowanym profilu działania ubocznego. Biorąc pod uwagę jego korzyści pod względem potencjalnych zysków i siły w porównaniu z potencjałem i efektem ubocznym, można go uznać za bardzo rozsądny steryd anaboliczny pod tym względem. Rozkład działania niepożądanego testosteronu Enanthate jest ogólnie dość zróżnicowany, ale trzeba zrozumieć, że Testosteron Enanthate będący związkiem testosteronu jest najbardziej naturalnym hormonem anabolicznym organizmu. W końcu testosteron jest tym, co organizm endogennie produkuje w sposób naturalny, a zatem to właśnie ciało jest przyzwyczajone przede wszystkim do tego, co najważniejsze. Podobnie jak w przypadku jakichkolwiek działań niepożądanych, indywidualna reakcja organizmu, wrażliwość i genetyka odgrywają dużą rolę w tym, czy dana osoba może doświadczyć mniej lub bardziej pewnego efektu ubocznego (lub w ogóle jej nie odczuwa).

Testosteron Enanthate to efekty uboczne o działaniu estrogenowym, które są najbardziej widocznymi działaniami niepożądanymi, na które najbardziej niepokoją się użytkownicy i potencjalni użytkownicy. Wynika to z faktu, że testosteron jest umiarkowanie aromatyzowalnym sterydem anabolicznym (co oznacza, że ​​testosteron ulega przemianie w estrogen przy umiarkowanej szybkości w organizmie), a to jest oczywiście proporcjonalne do dawki testosteronu Enanthate również. Im większa dawka, tym wyższy stopień aromatyzacji w estrogen. Uzyskane efekty uboczne konwersji estrogenu mogą obejmować: zatrzymywanie wody i wzdęcia, wzrost ciśnienia krwi (wynikający z zatrzymywania wody), zwiększone zwiększenie / zatrzymanie tłuszczu i potencjalny rozwój ginekomastii.

Androgenne działania niepożądane są również potencjalnym doświadczeniem związanym z użyciem testosteronu enantanowego. Bycie tym testosteronem jest samo w sobie androgenem, oddziałuje z receptorami androgenowymi w całym organizmie i będzie wykazywać androgenne efekty uboczne. Jednak prawdziwa większość androgenicznych efektów ubocznych jest wynikiem redukcji testosteronu do znacznie silniejszego androgenu, dihydrotestosteronu (DHT). Dzieje się to w kilku kluczowych tkankach organizmu, ponieważ testosteron przechodzi przez nie, na przykład na skórze głowy, prostacie i skórze. Androgenne działania niepożądane mogą obejmować: zwiększoną tłustą skórę (wydzielanie sebum), zwiększone powstawanie trądziku (związane z wydzielaniem sebum), wzrost włosów we włosach i twarzy oraz zwiększone ryzyko wystąpienia łysienia typu męskiego (MPB), jeśli osoba ma predyspozycje genetyczne do to.

Badania nie wykazały, że Testosteron Enanthate jest toksyczny dla wątroby (hepatotoksyczny) w dowolnej dawce, nawet w ekstremalnych dawkach podawanych doustnie. Nie ma ryzyka problemów z wątrobą z testosteronem Enanthate.

Ponieważ testosteron Enanthate jest sterydem anabolicznym, wykazuje działania niepożądane w odniesieniu do upośledzenia i / lub supresji HPTA (podwzgórze przysadki jądra) - innymi słowy, naturalne endogenne hamowanie produkcji testosteronu. Testosteron Enanthate obejmuje również działania niepożądane ze strony układu krążenia i działania niepożądane, takie jak czasowe zmiany stężenia cholesterolu we krwi.

Witaj Zamów próbne zamówienie !!

Wszelkie zapytania będą wysoko cenione !!

Szczegóły kontaktu
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: sales

Tel: +8613264710010

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)