Dom ProduktyHormon wzrostu mięśni

Bezpieczny hormon wzrostu hormonu wzrostu / Drostanolon Propionate Raw Powder

Chiny Hubei Mking Biotech Co., Ltd. Certyfikaty
Twoje produkty są fantastyczne, kupię więcej później

—— Michael

Im Online Czat teraz

Bezpieczny hormon wzrostu hormonu wzrostu / Drostanolon Propionate Raw Powder

Safe Muscle Growth Hormone Masteron / Drostanolone Propionate Raw Powder
Safe Muscle Growth Hormone Masteron / Drostanolone Propionate Raw Powder

Duży Obraz :  Bezpieczny hormon wzrostu hormonu wzrostu / Drostanolon Propionate Raw Powder

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Hubei, Chiny
Nazwa handlowa: Mking
Orzecznictwo: ISO9001, SGS
Numer modelu: CAS 521-12-0
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10g
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Ukryty pakiet lub wymagany
Czas dostawy: W ciągu 24 godzin
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Możliwość Supply: 100 kg na miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Wygląd: Biały krystaliczny proszek Gatunek: Stopień medyczny
typu: Proszki surowego hormonu Alias: Masteron
Funkcja: Wzrost mięśni Czystość: 99% +
Metody wysyłki: Fedex UPS EMS DHL TNT HKEMS EUB Gwarancja: Zasady dotyczące zwrotów
High Light:

masowe sterydy

,

sterydy wzrostu mięśni

Hormon wzrostu mięśni Masteron / Drostanolone Propionate Raw Powder

Podstawowa informacja.

Propionian drostanolonu

Alias: propionian 17b-hydroksy-2a-metylo-5a-androstan-3-onu, Masteron; Propionian dromostanolonu

Czystość: 99% min

Numer rejestru CAS: 521-12-0

Nr Einecs: 208-303-1

Wzór cząsteczkowy: C23H36O3

Masa cząsteczkowa: 360,53

Ocena: Ocena farmaceutyczna

Przechowywanie: Cieniowanie, ograniczone przechowywanie

Producent: Mking

Zastosowanie: materiał farmaceutyczny, hormon steroidowy, anaboliczne. Jako męski hormon i hormony anaboliczne.

Drostanolone Propionate to anaboliczny androgenny steroid, który po raz pierwszy trafił na rynek około 1970 roku pod nazwą Masteron firmy Syntex. Jednak związek został rzeczywiście opracowany przez Syntex w 1959 roku wraz z Oxymetholone (Anadrol), ale nie zostałby wypuszczony na długo po Anadrolu. Syntex zapewniłby również związek pod wieloma innymi markami, takimi jak m.in. Masteril i Metormon, a także Drolban na podstawie licencji udzielonej przez Syntext na rzecz Lilly. Jednak Masteron pozostaje najbardziej rozpoznawalną marką.

Funkcje i funkcje Masteron

Propionian drostanolonu jest sterydem anabolicznym pochodzącym od dihydrotestosteronu (DHT). Konkretnie, Masteron jest hormonem DHT, który został zmieniony strukturalnie przez dodanie grupy metylowej w pozycji węgla 2, To chroni hormon przed rozpadem metabolicznym przez enzym dehydrogenazy 3-hydroksysteroidowej, który znajduje się w mięśniu szkieletowym. Znacznie zwiększa również anaboliczny charakter hormonu. Ta prosta strukturalna zmiana wystarczy do stworzenia Drostanolone, a stąd dołączony jest mały / krótki ester propionianowy w celu kontrolowania czasu uwalniania hormonu. Drostanolon Enanthate można również znaleźć w niektórych podziemnych laboratoriach, które nie muszą być wstrzykiwane tak często, ale jest nieco rzadkie w porównaniu do wersji Propionate. Większość wszystkich Masteronów na rynku będzie Propionatem Drostanolonu.

Funkcjonalnie Masteron jest znany jako jeden z niewielu sterydów anabolicznych o silnych właściwościach antyestrogenowych. Ten steryd nie tylko nie wykazuje aktywności estrogenowej, ale może faktycznie działać jako anty-estrogen w organizmie. Właśnie dlatego jest skuteczny w leczeniu raka piersi. W rzeczywistości okazało się, że kombinacja Masteron i Nolvadex (cytrynian tamoksyfenu) jest znacznie bardziej skuteczna niż chemioterapia w leczeniu nieoperacyjnego raka piersi u kobiet po menopauzie. To sprawia, że ​​jest popularnym sterydem wśród kulturystów, ponieważ może faktycznie zakazać stosowania antyestrogenów w odpowiednim cyklu. Będzie to również korzystne w fazie cięcia ze względu na efekty utwardzania, które może zapewnić.

Masteron ma stosunkowo niskie oceny anaboliczne i androgenne; jednak te oceny są nieco mylące. Ważne jest, aby pamiętać, że DHT, podstawa Masteronu, jest pięć razy bardziej androgenny niż testosteron o znacznie silniejszym powinowactwie do receptora androgenowego. To znowu promuje twardszy wygląd i może również zwiększyć utratę tłuszczu. Większość sterydów anabolicznych jest dobrze znana z polepszania tempa metabolizmu, ale silne androgeny mają tendencję do bezpośredniego promowania lipolizy.

Jako anabolik, Masteron nie jest dobrze znany z promowania przyrostów beztłuszczowej masy mięśniowej. Nigdy nie był stosowany do wyniszczania mięśni w sensie terapeutycznym i prawie zawsze znajdzie się w planach cięcia wśród sportowców wyczynowych. Może jednak promować znaczące zwiększenie siły, które może okazać się korzystne dla sportowca, który niekoniecznie musi szukać surowej masy.

Kto używa propionianu drostanolonu?

W kulturystyce, podnoszeniu ciężarów i innych społecznościach sportowych korzystanie z propionianu Drostanolonu jest cenione za pomoc w budowaniu twardszej masy mięśniowej i zwiększaniu ogólnej gęstości mięśni. W rezultacie steryd androgeniczny jest szczególnie pożądany wśród osób, które chcą poprawić swoją ogólną wytrzymałość mięśniową bez nadmiernego "spiętrzenia" lub zwiększenia masy mięśniowej. Ponadto stosowanie propionianu Drostanolone jest popularne wśród entuzjastów kulturystyki, ponieważ regularne stosowanie sterydów może stworzyć bardziej wyrzeźbioną sylwetkę, pomagając budować gęstsze muskulatury.

Jak to działa?

Propionian drostanolonu jest sterydem do wstrzykiwań, który jest podstawowym środkiem do jego przyjmowania. Użytkownicy mogą przyjmować propionian drostanolonu w monoterapii lub w "steroidzie", w połączeniu z Dianabolem lub innymi steroidami. Jako niearomatyzujący steryd, często stosuje się go w cyklu sterydowym wraz z umiarkowanym stopniem aromatyzowania sterydów, aby pomóc zrównoważyć wytwarzany estrogen.

Szczegóły kontaktu
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: sales

Tel: +8613264710010

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)