Dom ProduktyHormon wzrostu mięśni

Wstrzykiwanie wzmacniające mięśnie sterydów Trenbolon Enanthate Tren E Surowy proszek

Orzecznictwo
Chiny Hubei Mking Biotech Co., Ltd. Certyfikaty
Twoje produkty są fantastyczne, kupię więcej później

—— Michael

Im Online Czat teraz

Wstrzykiwanie wzmacniające mięśnie sterydów Trenbolon Enanthate Tren E Surowy proszek

Injectable Muscle Enhancing Steroids Trenbolone Enanthate Tren E Raw Powder
Injectable Muscle Enhancing Steroids Trenbolone Enanthate Tren E Raw Powder Injectable Muscle Enhancing Steroids Trenbolone Enanthate Tren E Raw Powder Injectable Muscle Enhancing Steroids Trenbolone Enanthate Tren E Raw Powder

Duży Obraz :  Wstrzykiwanie wzmacniające mięśnie sterydów Trenbolon Enanthate Tren E Surowy proszek

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Hubei, Chiny
Nazwa handlowa: Mking
Orzecznictwo: ISO9001, SGS
Numer modelu: CAS 10161-33-8
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10 gramów
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Ukryty pakiet lub wymagany
Czas dostawy: W ciągu 24 godzin
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 1000 kg na miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Wygląd: żółty proszek Alias: Tren E
Gatunek: Farmaceutycznej typu: Surowe proszki steroidowe
Funkcja: Przyrost mięśni Badania: 99%
Czas dostawy: 5-7 dni roboczych, bezpieczny i szybki Gwarancja: Zasady dotyczące zwrotów
High Light:

bezpieczne sterydy budujące mięśnie

,

sterydy wzrostu mięśni

Wstrzykiwany hormon wzrostu mięśni Trenbolon Enanthate Tren E Surowy proszek

Trenbolon enanthate, znany pod pseudonimem Trenabol, jest syntetycznym i wstrzykiwanym anaboliczno-androgennym steroidem i pochodną nandrolonu, która nigdy nie była sprzedawana. Jest to enancjowy ester C17β i długo działający prolek trenbolonu. Trenbolon enanthate nigdy nie został zatwierdzony do użytku medycznego lub weterynaryjnego, ale jest wykorzystywany w badaniach naukowych i został sprzedany na czarnym rynku jako projektant sterydów dla kulturystów i sportowców.

Trenbolon Enanthate Szybki podgląd

Nazwa produktu: Trenbolon Enanthate
Alias: Trenbolon Enanthate, Parabolan; Tren E; 10161-33-8; Primobolan-depot; Primobolan-depot
Wzór cząsteczkowy: C25H34O3
Masa cząsteczkowa: 382,54
Test: 99%
Wygląd: jasnożółty lub żółty krystaliczny proszek

Zastosowanie: Trenbolon Enanthate jest dostępny tylko w podziemnych laboratoriach i nie został zaprojektowany do spożycia przez ludzi, chociaż jest uważany za idealny lek dla kulturystów, którzy chcą spalać tłuszcz i zdobywać mięśnie, chociaż jego długi ester jest nierozsądny dla profesjonalnych sportowców, którzy przechodzą testy używać.

Zalety Trenbolonu-Enanthate

Jak można ustalić, po prostu zrozumienie hormonu, który możemy łatwo zobaczyć, może i zapewni niemal każdą cechę, jakiej dana osoba mogłaby kiedykolwiek pożądać przez stosowanie sterydów anabolicznych. Czy to idealny steryd; efekty uboczne na bok możemy powiedzieć z pewnością, jeśli nie jest to tak blisko, jak to tylko możliwe. Osoby, które uzupełniają Trenbolon-Enanthate, będą mogły to zrobić z jednakową skutecznością w obu grupach cykli cięcia; hormon trenbolonowy jest naprawdę jednym z najbardziej wszechstronnych dostępnych steroidów. Osoby, które uzupełniają Trenbolon-Enanthate podczas okresu poza sezonem, stwierdzą, że w znacznym stopniu wspierają one pozyskiwanie tkanki beztłuszczowej, jak również masywny wzrost siły, a ponieważ steryd nie aromatyzuje żadnego przyrostu masy ciała, będzie to 100% czysta chuda tkanka.

Dla sportowców uprawiających dietę może to być najbardziej efektywny punkt użycia, ponieważ jego cechy nie tylko bezpośrednio przyczyniają się do utraty tkanki tłuszczowej, ale także sprzyjają zachowaniu tkanki i poprawiają jej wygląd znacznie bardziej niż jakikolwiek dostępny steryd. Trenbolon w znacznym stopniu zachowuje mięśnie lepiej niż jakikolwiek steryd anaboliczny, tym samym utrzymując ogólny wzrost metabolizmu; im więcej masz chudej tkanki, tym silniejsza będzie twoja aktywność anaboliczna. W tym samym świetle hormon będzie również znacznie promować zachowanie siły, co oznacza, że ​​sportowcy, którzy dieta podczas uzupełniania hormonu trenbolonowego znajdą swoją siłę jest łatwiejsza niż bez. Nie jest tajemnicą, kiedy dieta przyniesie stratę siły, ale możemy zminimalizować to w dużym stopniu przede wszystkim dzięki naszym dietom i dodaniu hormonu trenbolonowego.

Trenbolon-Enanthate niesie ze sobą również cechy, które będą bardzo ważne dla konkurencyjnego kulturysty lub dla osoby, która po prostu poszukuje ciała podobnego typu; twardość i bardziej wyraźne unaczynienie. Należy zauważyć, że chociaż są to fantastyczne cechy, nie są po prostu otwarte; osoba musi być szczupła, aby wyraźne afekty były widoczne, hormon trenbolonowy nie wytworzy fizycznej tkanki tłuszczowej na własną rękę. Niemniej jednak, wpływ stwardnienia, jaki ten steryd może zapewnić, jest naprawdę niesamowity, a jego surowa moc pod tym względem jest poza jakimkolwiek innym sterydem lub jakimkolwiek stosem, który można wymyślić.

Trenbolon-Enanthate Cycles & Doses

Niezależnie od celu, czy to będzie masa czy tusz, większość uzna Trenbolon-Enanthate za bardzo skuteczny w zakresie 300mg-500mg na tydzień z 400 mg na tydzień, generalnie bardzo solidną dawką. Tak, możesz użyć więcej, ale większość z nich znajdzie dawki, które osiągną ponad 500 mg tygodniowo, aby być trochę mniej przyjazne dla efektów ubocznych, szczególnie jeśli wchodzą w zakres 600 mg tygodniowo i prawie na pewno, jeśli przekraczają 700 mg na tydzień. Bez względu na dawkowanie, większość z nich osiągnie 8 tygodni, by przynosić efekty przy 12 tygodniach używania, na ogół w miarę możliwości. Jeśli twój cykl zostanie przedłużony po 12 tygodniach, zwykle najlepiej jest zastąpić inny hormon anaboliczny w miejscu Trenu, aby utrzymać postęp przy życiu; tak, nasze ciało się dostosuje.

Co do tego, z czym powinieneś włożyć Trenbolon-Enanthate, po prostu wybierz, co chcesz, ponieważ ten hormon dobrze układa się ze wszystkimi sterydami anabolicznymi. Jednak wysoce zalecane jest, aby testosteron był częścią twojego sterty, ponieważ trenbolon w jakiejkolwiek formie znacznie stłumi naturalną produkcję testosteronu. Wiele osób uważa również, że suplementacja hormonem T-3 jest bardzo przydatna, ponieważ poziomy spadają, gdy obecny jest Tren. Ponadto, ponieważ odpowiedzialne stosowanie jest ważne, dobry plan terapii post cyklu (PCT) powinien nastąpić po zakończeniu cyklu. W przypadku Trenbolonu-Enanthate, jeśli twój cykl kończy się z użyciem tego steroidu w grze, twój PCT nie będzie chciał rozpocząć, zanim miną 2 tygodnie od ostatniego wstrzyknięcia.

Zwróć uwagę

Opakowanie 1: Dyskretne opakowanie / worek foliowy / na żądanie.

2-Express: DHL, EMS, UPS, TNT, FedEX

Czas 3-odprowadzenia: w ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności

4-Dostarczanie: około 3 ~ 7 dni roboczych (od drzwi do drzwi)

5-Niestandardowy wskaźnik rozliczenia: powyżej 99% (gwarancja bezpieczeństwa wysyłki)

Usługa 6-posprzedażna: śledzenie towarów nr dostępne w ciągu 2 dni po dostawie, pozostań zauważony aż do otrzymania.

Zasada 7-Reship: Jeśli zajęte towary, mamy do czynienia z asapem i statusem bezwarunkowym.

Witaj Zamów próbne zamówienie !!

Szczegóły kontaktu
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: sales

Tel: +8613264710010

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)