Dom ProduktyHormon wzrostu mięśni

Hormon Trenbolonu Octan Tren Trenon Surowy Proszek 10161-34-9

Orzecznictwo
Chiny Hubei Mking Biotech Co., Ltd. Certyfikaty
Twoje produkty są fantastyczne, kupię więcej później

—— Michael

Im Online Czat teraz

Hormon Trenbolonu Octan Tren Trenon Surowy Proszek 10161-34-9

Muscle Growth Hormone Trenbolone Acetate Tren A Raw Powder 10161-34-9
Muscle Growth Hormone Trenbolone Acetate Tren A Raw Powder 10161-34-9 Muscle Growth Hormone Trenbolone Acetate Tren A Raw Powder 10161-34-9 Muscle Growth Hormone Trenbolone Acetate Tren A Raw Powder 10161-34-9 Muscle Growth Hormone Trenbolone Acetate Tren A Raw Powder 10161-34-9

Duży Obraz :  Hormon Trenbolonu Octan Tren Trenon Surowy Proszek 10161-34-9

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Hubei, Chiny
Nazwa handlowa: Mking
Orzecznictwo: ISO9001, SGS
Numer modelu: CAS 10161-34-9
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10 gramów
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Ukryty pakiet lub wymagany
Czas dostawy: W ciągu 24 godzin
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 1000 kg na miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Wygląd: żółty proszek Alias: Tren Ace
standardowe: USP typu: Proszki surowego hormonu
Funkcja: Wzrost mięśni Badania: 98% +
Czas dostawy: 5-7 dni roboczych, bezpieczny i szybki Obietnica: Zasady dotyczące zwrotów
High Light:

bezpieczne sterydy budujące mięśnie

,

sterydy wzrostu mięśni

Hormon Trenbolonu Octan Tren Trenon Surowy Proszek 10161-34-9

Podstawowe informacje o Trenbolonie.

Nr CAS: 10161-34-9
EINECS: 233-432-5
Test: 97,0 ~ 101,0%
Wzór cząsteczkowy: C20H24O3
Masa cząsteczkowa: 312,4
Strata przy suszeniu: ≤0,5%
Wygaśnięcie: ≤1,0
Optical Rotation: + 39 ° ~ + 43 °
Pozostałość zapłonu: ≤0,1%
Pakowanie: 1kg / puszka
Wygląd: krystaliczny proszek o barwie od białej do jasnożółtej
Zastosowanie: materiał farmaceutyczny, hormon steroidowy, anabolina. Jako męski hormon i hormony anaboliczne.

Korzyści z octanu trenbolonu

Korzyści z octanu trenbolonu można w dużej mierze podsumować jednym słowem "wszystko", ponieważ jest to steryd, który niesie ze sobą prawie każdą korzyść, jaką kiedykolwiek chciałbyś wykorzystać ze sterydów anabolicznych. Naprawdę nie ma hormonu, który mógłby zapewnić wszystkie korzyści Trenbolonu w tak silny i wszechstronny sposób i kiedy używamy w połączeniu z testosteronem, nie ma stosu równej mocy.

Czego dokładnie można się spodziewać? Osoby, które uzupełniają octan trenbolonu, mogą spodziewać się ogromnych przyrostów zarówno pod względem siły, jak i wielkości, a ponieważ ten steryd w ogóle nie aromatyzuje żadnego przyrostu masy, będą one czystą chudą tkanką mięśniową. Ponadto, ponieważ zyski mają taką czystą postać, będą znacznie łatwiejsze do trzymania, gdy stosowanie zostanie przerwane w porównaniu z wieloma innymi sterydami, które nie mają tej cechy w tak dużym stopniu. Jest to jeden z bardziej popularnych sterydów anabolicznych stosowanych w fazie łączenia lub to, co jest powszechnie znane jako poza sezonem w kulturystyce i jest to idealny steryd dla tego okresu czasu, ale podczas gdy jest to popularny anaboliczny androgenny steryd, będzie on w wychodząca faza, która jest chyba najbardziej popularna ze wszystkich.

Kiedy stosujemy dietę, naszym pragnieniem nie jest po prostu utrata tkanki tłuszczowej, a to jest główny punkt diety, a dobra dieta zrobi wszystko, co w naszej mocy, aby zachować jak najwięcej tkanki beztłuszczowej. Kiedy będziemy jeść, nastąpi utrata tkanki mięśniowej, jest to nieuniknione, ale naszym celem jest utrata tkanki tłuszczowej przy jednoczesnej minimalizacji tego negatywnego wpływu. To właśnie w tym miejscu octan trenbolonu może odgrywać bardzo ważną rolę, ponieważ może to być najlepszy steryd anaboliczny do zachowania chudej tkanki podczas diety o ograniczonej kaloryczności. Ponadto, jak wspominaliśmy powyżej, Tren jest również całkiem przyzwoitym spalaczem tłuszczu, więc nie jest zbyt trudno zobaczyć, jak można wywołać bardzo imponującą sylwetkę, gdy ten hormon jest obecny.

Trenbolon-octan ma także pewne cechy, które będą miały szczególne znaczenie dla kulturysty, jak również dla szczura siłowniowego, który po prostu pragnie podobnego wyglądu i obraca się wokół unaczynienia i kondycjonowania pod względem twardości. Częściowo dzięki ogromnej zdolności do zwiększania liczby czerwonych krwinek, unaczynienie może stać się bardzo wyraźne u osobnika, który jest już chudy, znacznie bardziej niż bez. Ponadto, ponieważ łatwo stwardnieje ciało bardziej niż większość sterydów, możemy śmiało powiedzieć, że może to być najlepszy steryd wszechczasów, jeśli chodzi o wyświetlanie prawdziwej, twardej i ziarnistej budowy ciała. Oczywiście, istnieją inne sterydy, które niosą te cechy, ale żadne w stopniu Trenbolonu-Acetate, a nawet gdy inne sterydy są ułożone razem, nie zapewnią efektu tak silnego i wyraźnego jak Tren.

Trenocyklo-octanowe cykle i dawki

Bez względu na rodzaj cyklu lub zamierzony cel, większość z nich znajdzie 6 tygodni stosowania octanu trenbolonu jako minimalnego okresu czasu, a 8 tygodni jest znacznie bardziej optymalne. Możesz go używać przez dłuższy czas, ale 12 tygodni będzie ogólnie wszystkim Trenbolonem, jakiego ktokolwiek kiedykolwiek będzie chciał i powinno być zarezerwowane dla bardziej doświadczonych użytkowników, którzy rozumieją, jak reaguje ich organizm. Silna większość użytkowników tlokbolonu-octanu zazwyczaj znajdzie 50 mg co drugi dzień, aby być prawie idealną, przy czym 100 mg co drugi dzień to dobre dawkowanie dla bardziej zaawansowanych sportowców i użytkowników, szczególnie tych, którzy szukają bardziej budowy ciała typu kulturystycznego. W przypadku wyższych dawek, niektórzy zdecydują się na dawkę równą 100 mg każdego dnia, ale większość nigdy nie będzie potrzebowała tej ilości, a jeśli tak, to najlepiej pod koniec treningu przygotowawczego do kulturystyki i diety, aby osiągnąć ostateczny wynik. twardość.

Możesz znaleźć stosy trenbolonu i octanu dobrze z prawie każdym innym sterydem, jaki można sobie wyobrazić, ale jeśli jest coś, co powinieneś go ułożyć to jest to egzogenny testosteron; forma testosteronu nie ma znaczenia, długie estry, krótkie estry i mieszaniny są absolutnie w porządku. Wiele osób może również uznać Cytomel za przydatny dodatek do trenbolonu, ponieważ hormon obniży nieco naturalne poziomy T-3. Nie, ten dodatek nie jest bynajmniej koniecznością, ale może zapewnić pewne korzyści, szczególnie podczas diety.

Gdy twój cykl się skończy i rozpoczniesz terapię post cyklingową (PCT), jeśli cykl kończy się trenbolonem-octanem i wszystkie inne steroidy mają małą postać estru, będziesz mógł rozpocząć swój PCT w kilka krótkich dni. Daje to przewagę Trenbolon-Acetate nad Trenbolonem-Enantatem, ponieważ gdyby używana była wersja Enanthate, trzeba by było poczekać około 2 tygodnie przed rozpoczęciem terapii PCT. Pamiętaj, im szybciej zaczniemy nasze PCT, tym lepiej, jeśli chodzi o zyski i ogólny stan zdrowia.

Wszelkie zapytania lub sugestie będą bardzo mile widziane!

Szczegóły kontaktu
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: sales

Tel: +8613264710010

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)