Dom ProduktyHormon wzrostu utraty wagi

99% Zdrowe doustnie aktywne anaboliczne steroidy Oxymetholone / Anadrol

Orzecznictwo
Chiny Hubei Mking Biotech Co., Ltd. Certyfikaty
Twoje produkty są fantastyczne, kupię więcej później

—— Michael

Im Online Czat teraz

99% Zdrowe doustnie aktywne anaboliczne steroidy Oxymetholone / Anadrol

99% Healthy Orally Active Anabolic Steroid Oxymetholone / Anadrol
99% Healthy Orally Active Anabolic Steroid Oxymetholone / Anadrol 99% Healthy Orally Active Anabolic Steroid Oxymetholone / Anadrol 99% Healthy Orally Active Anabolic Steroid Oxymetholone / Anadrol 99% Healthy Orally Active Anabolic Steroid Oxymetholone / Anadrol

Duży Obraz :  99% Zdrowe doustnie aktywne anaboliczne steroidy Oxymetholone / Anadrol

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Hubei, Chiny
Nazwa handlowa: Mking
Orzecznictwo: ISO9001, SGS
Numer modelu: CAS: 10418-03-8
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 gram
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: Zgodnie z wymaganiami
Czas dostawy: W ciągu 24 godzin
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 1000 kg na miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Oxymetholone CAS: 10418-03-8
Assy: 99,6% Polityka: Zasady dotyczące zwrotów
pakowania: Zgodnie z wymaganiami Dostawy: 5-7 dni roboczych
Przesyłka: EMS, HKEMS, DHL, FEDEX, EUB Opis: Biały proszek
High Light:

proszek odchudzający

,

sterydy redukujące nadmiar tłuszczu

99% Zdrowe doustnie aktywne anaboliczne steroidy Oxymetholone / Anadrol

Co to jest Anadrol?


(Oxymetholone)
[17 beta-hydroksy-2-hydroksymetyleno-17-alfa-metylo-5-alfa-androstan-3-on]
Masa cząsteczkowa: 332,482
Wzór cząsteczkowy: C21H32O3
Temperatura topnienia: 178-180 ° C
Producent: Syntex (Oryginalnie)
Data wydania: 1960
Skuteczna dawka: 100 mg (optymalna)
Aktywne życie: <16 godzin
Czas detekcji: do 8 tygodni
Androgeniczny: stosunek anaboliczny: 45: 320

Cykle Anadrol


Czym jest cykl Anadrol? Ile należy użyć? Cóż, jest to jeden z najciekawszych faktów na temat Anadrol 50. Widzisz, większość sterydów produkuje to, co nazywamy "krzywą reagującą na dawkę", co jest fantazyjnym sposobem powiedzenia "im więcej używasz, tym więcej zyskujesz".

Anadrol jest jednym z niewielu steroidów, w którym krzywa odpowiedzi na dawkę spłaszcza się bardzo szybko. Kiedy weźmiesz 50 mg Anadrolu, osiągniesz bardzo dobre wyniki. Kiedy weźmiesz 100 mg Anadrol, zyskasz jeszcze więcej korzyści. Stwierdzono jednak, że 100 mg / dzień jest tak samo skuteczne w przybieraniu na wadze jak 150 mg / dzień, ale powoduje mniej skutków ubocznych i jest mniej toksyczne (4). Uważam, że skok z 50mgs na 100mgs stanowi akceptowalny wzrost korzyści vs. koszt, ale tak nie jest, ponieważ dawki przekraczają 100mgs. Teraz zobaczmy, jak 50mgs i 100mgs Oxymetholone faktycznie wpływają na siłę, w porównaniu ze sobą:

Względne (%) zmiany siły pokazano dla grup otrzymujących placebo (wypełnione słupki), 50 mg / dzień oxymetholonu (otwarte słupki) i 100 mg / dzień oxymetholonu (szare słupki). Liczba powyżej słupków reprezentuje względną zmianę (%) od wartości wyjściowej do 12 tygodnia dla 1-powtórzeń maksymalnych testów wytrzymałości. Słupki błędów przedstawiają 1 SE od średniej. * Znacząca różnica w stosunku do placebo, P <0,05; znacząca różnica w porównaniu z placebo w teście Wilcoxona, P <0,02. Zobacz tekst dla dodatkowych analiz statystycznych.

Jak widać, w tym badaniu podwojenie dawki leku Anadrol 50 prawie podwoiło przyrosty siły badanych osób. Teraz, gdy patrzymy na zmiany w składzie ciała z Oxymetholone (wykres poniżej), widzimy, że chociaż chłopcy biorący 100mgs (w porównaniu z grupą 50mgs) stracili więcej tłuszczu i więcej Lean Body Mass uzyskali, to nie było tak dramatyczne jako różnice w przyrostach siły między dwiema grupami:

Zmiany w składzie ciała przedstawiono dla grup otrzymujących placebo (wypełnione słupki), 50 mg oksymetholonu na dzień (otwarte słupki) i 100 mg na dzień (szare słupki). Liczby powyżej słupków przedstawiają średnie bezwzględne zmiany, a słupki błędu wynoszą 1 SE. W przypadku całkowitej beztłuszczowej masy ciała (LBM) i całkowitej zawartości tłuszczu różnice między trzema grupami były znaczące (p <0,0001, jednoczynnikowa ANOVA). * Znaczące różnice w porównaniu z placebo.

Chociaż zwykle nie jestem skłonny do spekulacji o tym, dlaczego dany lek robi lub nie robi czegoś, w tym przypadku zrobię to. Domyślam się, że wyższe dawki Anadrolu powodują wystarczające tłumienie apetytu (przynajmniej anegdotycznie), aby jedzenie było raczej trudne. Może również zwiększać insulinooporność i nietolerancję glukozy (5). To powoduje, że wchłanianie makroskładników jest bardziej nieefektywne i może również być czynnikiem zmniejszającym przyrosty, gdy dawka przekracza 100 mg / dzień. Niestety, Anadrol ma również dość głęboki wpływ na naturalny układ hormonalny twojego organizmu, na równi z większością innych doustnych sterydów, ale nie tak źle, jak większość preparatów do wstrzykiwań, a na pewno nie jest tak surowy na twoim profilu lipidowym, jak wiele anaboli

Anadrol Body Building


(2). Co ciekawe, niektóre z literatury medycznej na temat tego związku sugerują dawkę 1-5 mg na kg masy ciała. Zrobię tu przerwę, aby dowiedzieć się, jaka jest absurdalnie wysoka dawka, która przekłada się na przeciętnego kulturystę!

Aby kupić Anadrol Liquiad Anadrol i inne

Ten steryd jest bardzo dostępny na czarnym rynku w postaci kapsułek, tabletek (niektóre nawet 75 mg!), Płynu, a nawet papieru. Ceny będą się różnić i będą wskazywać na wiele różnych czynników, w tym formę zakupu tego związku (papier będzie zazwyczaj najdroższy, a płyn najmniejszy) i gdzie mieszkasz. W każdym razie nie powinieneś płacić więcej niż 2,50-3,00 dolarów za 50mgs.

jintropin 10 jm / fiolka, 10 fiolek / zestaw
hygetropin 10 jm / fiolka, 10 fiolek / zestaw
hygetropin 8 jednostek / fiolka, 25 sztuk / zestaw
Somatropina 10 jm / fiolka, 10 fiolek / zestaw
Riptropin 10 jm / fiolka, 10 fiolek / zestaw
kigtropin 10 jm / fiolka, 10 fiolek / zestaw
Igtropina (IGF-1 LR3) 0,1 mg / fiolka, 10 probówek / zestaw
Igtropin 1 mg / fiolka, 10 probówek / zestaw
Taitropin 10 jm / fiolka, 10 fiolek / zestaw

Szczegóły kontaktu
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: sales

Tel: +8613264710010

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)