Dom ProduktyHormon wzrostu utraty wagi

CAS 53-39-4 Weight Hossone Anavar hormonu wzrostu dla kobiet, steryd utrata tkanki tłuszczowej

Orzecznictwo
Chiny Hubei Mking Biotech Co., Ltd. Certyfikaty
Twoje produkty są fantastyczne, kupię więcej później

—— Michael

Im Online Czat teraz

CAS 53-39-4 Weight Hossone Anavar hormonu wzrostu dla kobiet, steryd utrata tkanki tłuszczowej

CAS 53-39-4 Weight Loss Growth Hormone Anavar For Female , Fat Loss Steroid
CAS 53-39-4 Weight Loss Growth Hormone Anavar For Female , Fat Loss Steroid CAS 53-39-4 Weight Loss Growth Hormone Anavar For Female , Fat Loss Steroid

Duży Obraz :  CAS 53-39-4 Weight Hossone Anavar hormonu wzrostu dla kobiet, steryd utrata tkanki tłuszczowej

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Hubei, Chiny
Nazwa handlowa: Mking
Orzecznictwo: ISO9001, SGS
Numer modelu: CAS: 53-39-4
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 gram
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: Zgodnie z wymaganiami
Czas dostawy: W ciągu 24 godzin
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 100 kg na miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Anavar CAS: 53-39-4
Badania: 99,6% Polityka: Zasady dotyczące zwrotów
pakowania: Zgodnie z wymaganiami Dostawy: 5-7 dni roboczych
Przesyłka: EMS, HKEMS, DHL, FEDEX, EUB Opis: Biały proszek
High Light:

proszek odchudzający

,

sterydy redukujące nadmiar tłuszczu

CAS 53-39-4 Efektywny budynek Lean Muscle Steroid Anavar dla kobiet

Wprowadzenie do Anavar


Nazwa chemiczna dla Anavar to oxandrolon. Jest to dihydrotestosteron o łagodnych właściwościach anabolicznych i niezwiązanych z androgennością. Jest w postaci tabletek lub możemy powiedzieć, że jest doustnym steroidem. Jest to Alfa-alkilowany steroid C 17. Jest idealny dla osób, które chcą mieć mięśnie w świetnej formie, ponieważ pomagają budować sylwetkę i masę mięśniową. Jest również wykorzystywany przez kulturystów, zapaśników i sportowców w celu zwiększenia ich wydajności. Chociaż ma charakter anaboliczny, ale daje wspaniałe rezultaty przy minimalnych skutkach ubocznych, dlatego właśnie jest bardzo często stosowany. Jest również stosowany jako przepisany lek przez lekarzy w leczeniu osteoporozy, do budowy mięśni w przypadku oparzeń, a także dla pacjentów cierpiących na chorobę powodującą zanik mięśni. Nie ma żadnych skutków ubocznych u pacjentów stosujących go w celu leczenia. Jest również stosowany w celu utraty tłuszczu w ciele. Jeśli podczas ćwiczeń zostanie zastosowana odpowiednia dieta, prawdopodobnie stracisz tkankę tłuszczową w ciele. Po spożyciu bardzo szybko miesza się z krwią. Chociaż inne sterydy również szybko się mieszają, ale Anavar miesza się szybko, ponieważ ma bardzo krótki okres półtrwania około 9 godzin. Z tego właśnie powodu jego dzienna dawka jest bardzo potrzebna. Można go przyjmować raz lub dwa razy dziennie. Normalna dawka dla mężczyzn może wynosić od 50 do 80 mg dziennie przez około 6 do 8 tygodni, a dla kobiet - od 10 do 20 mg na dzień.

Ze względu na swój anaboliczny charakter nie jest on przeznaczony do zwiększania masy ciała ani do zwiększania masy ciała. Jeśli go użyjesz, nie przyniesie to wielkich przyrostów w budowaniu mięśni, ale spowoduje powstanie silnych tkanek mięśniowych. Jego główną zaletą jest zachowanie mięśni i aktywność metaboliczna. Ponieważ powoduje, że tkanki mięśniowe są silne, a silne tkanki mięśniowe pomagają w dużej aktywności metabolicznej, a to ostatecznie zwiększy tempo, z jakim tłuszcz będzie wykorzystywany w ciele dla energii. Z tego powodu jest wykorzystywany głównie przez sportowców w ich przygotowaniu, a także przez kulturystów. U kobiet działanie Anavar jest bardzo przyjazne. W rzeczywistości daje to więcej korzyści kobietom niż mężczyznom. Dzieje się tak, ponieważ wrażliwość samic na hormony jest większa w porównaniu do mężczyzn. Przeważnie samice używają go jako spalacza tłuszczu, który sprawia, że ​​bezboleśnie i głodem tracą mniejszą wagę bez zbyt wielu efektów ubocznych, a także dobrze wyglądają na ciele i mięśniach. Dlatego jest to również ulubiony wybór dla kobiet. Z tego powodu jest również określany jako "The Girl Steroid".

Ma również łagodne skutki uboczne. Efekty uboczne występują, gdy bierze się je przez bardzo długi czas i w większej ilości. Główną wadą Anavar jest to, że jest on zbyt kosztowny, choć dostępny na czarnym rynku, ale nie można być pewnym autentyczności jego zakupu. Jak to jest DHT i ze względu na to może wystąpić utrata włosów i trądzik. Ale wypadanie włosów występuje tylko u mężczyzn, którzy mają genetycznie przenoszoną chorobę utraty włosów. Nie może być wysokie ciśnienie krwi i wysoki poziom cholesterolu, ale tylko dla tych, którzy nie żyją zdrowym stylu życia i te choroby nie są przekazywane genetycznie do użytkowników, jak również. Ze względu na nie aromatyzujący charakter Anavar doszło do skutków ubocznych zatrzymywania wody i ginekomastii z równania.


Anavar dla kobiet, jak to działa?


Nie ma na świecie anabolicznego sterydu innego niż Anavar, który może być tak korzystny dla płci żeńskiej w bezpieczny i skuteczny sposób. W świecie poprawy wydajności, dla sportowca płci męskiej testosteronu sterydów anabolicznych jest królem, aw świecie poprawy wydajności, jak testosteron jest dla mężczyzn Anavar dla kobiet pozostaje złotym standardem. W przypadku sportowców płci żeńskiej o bezpośrednim charakterze sportowym lub czysto fizycznym nie ma sterydu anabolicznego bardziej wartościowego dla kobiety; w rzeczywistości nie ma suplementu na powierzchni ziemi, który może przynieść więcej wyników niż ta prosta tabletka. Dla wielu kobiet i przez wielu rozumiemy najbardziej, hormon Oxandrolone powszechnie sprzedawany jako Anavar może być różnicą w mierności i wysokim poziomie sukcesu. Jeśli na tej ziemi jest coś innego niż dieta dźwiękowa i trening zawdzięczamy kobiecej sylwetce sportowej, Anavar dla kobiet bierze pierwszą nagrodę.

Powszechny problem sterydalny:


Głównym powodem, dla którego Anavar dla kobiet jest bardziej korzystny niż jakikolwiek inny steryd anaboliczny, jest po prostu ze względu na wysoki poziom tolerancji. Gdy kobiety uzupełniają anaboliczne androgenne sterydy, często istnieje bardzo duże ryzyko wystąpienia objawów wirylizacji i te objawy mogą zniszczyć kobiecą kobiecość. Jest to jedna z rzeczy, która sprawia, że ​​Anavar dla kobiet jest tak wyjątkowy, jak większość kobiet, które odpowiedzialnie uzupełniają hormon Oxandrolone, nigdy nie będą miały problemów ani nawet objawów natury.

Oczywiście należy stwierdzić, że wirulizacja może nadal wystąpić z Anavar; prawdopodobieństwo jest po prostu bardzo niskie. Jak dotąd całkowita dawka będzie odgrywać największą rolę i jest to część tego, co należy wziąć pod uwagę, gdy mówimy o odpowiedzialnym użytkowaniu. Oczywiście, jak każda kobieta jest inna, będzie kilku nieszczęśliwych, którzy padną ofiarą objawów nawet przy odpowiedzialnych dawkach. Jeśli zdarzy ci się wpaść w tę niefortunną kategorię, będziesz musiał natychmiast przerwać stosowanie i jeśli to zrobisz, objawy natychmiast znikną. Ci, którzy lekceważą objawy, odkryją, że stają się bardziej trwałą naturą, przynajmniej w pewnym stopniu i nie ma prawie kobiety żyjącej, która chce poddać się tym efektom.

Korzyści Anavar dla kobiet:


Anavar dla kobiet może zapewnić niesamowite wyniki i w zależności od czasu stosowania będzie w dużej mierze wpłynąć na całkowite wyniki. Podczas poza sezonem, hormon Oxandrolone może pomóc w budowaniu beztłuszczowej tkanki mięśniowej, a także zwiększyć siłę atlety. Ponadto, jako steryd, który nie spowoduje absolutnej retencji wody, każda uncja lub uzyskany ciężar będzie 100% beztłuszczowej tkanki mięśniowej.

Podczas poza sezonem okresy użytkowania mogą być bardzo korzystne, bez wątpienia będą to fazy diety, które widzimy, że hormon ten najbardziej przynosi sportowcowi; w rzeczywistości, gdybyś wybrał tylko jeden okres używania, faza diety byłaby drogą do zrobienia. Ci, którzy uzupełnią hormon Oxandrolone w tym okresie, zachowają więcej odchudzonej tkanki podczas diety, zachowują siłę, spalają więcej tkanki tłuszczowej i ogromnie poprawiają swój ogólny wygląd. Dla kobiet, które szukają tego prawdziwego wyglądu fitness, dla kobiet, które chcą emulować dziewczyny, które widzą w swoich ulubionych czasopismach, Anavar dla kobiet w fazie odchudzającej jest dużą częścią odpowiedzi.

Nasza wyższość

Jesteśmy wiodącym i profesjonalnym producentem i dostawcą sterydów anabolicznych, suplementów do budowy ciała i półproduktów farmaceutycznych.
Ciepły serwis po sprzedaży dla ciebie 24/7. Każde Twoje pytanie zostanie jak najszybciej rozwiązane w pierwszej kolejności. Zgodnie z zasadą pierwszego przekonania klienta. Zapewnimy najlepsze i najbardziej szczere usługi, jak tylko możemy.
Nasza fabryka ma zaawansowany technologicznie sprzęt i instrumenty chemiczne, takie jak aparatura HPLC. Istnieje kilka dużych, średnich warsztatów i QA oraz centrum badań.
Nasze towary są eksportowane również do USA, Wielkiej Brytanii, Brazylii, Australii, Kanady i wielu innych obszarów. Ponadto zyskaliśmy i cieszyliśmy się dobrą opinią wśród nowych i stałych klientów.

Szczegóły kontaktu
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: sales

Tel: +8613264710010

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)