Dom ProduktyHormon wzrostu mięśni

CAS 360-70-3 DECA Preparat do wstrzykiwania hormonu wzrostu nandrolonu

Orzecznictwo
Chiny Hubei Mking Biotech Co., Ltd. Certyfikaty
Twoje produkty są fantastyczne, kupię więcej później

—— Michael

Im Online Czat teraz

CAS 360-70-3 DECA Preparat do wstrzykiwania hormonu wzrostu nandrolonu

CAS 360-70-3 DECA Injectable Muscle Growth Hormone Nandrolone Decanoate
CAS 360-70-3 DECA Injectable Muscle Growth Hormone Nandrolone Decanoate CAS 360-70-3 DECA Injectable Muscle Growth Hormone Nandrolone Decanoate CAS 360-70-3 DECA Injectable Muscle Growth Hormone Nandrolone Decanoate CAS 360-70-3 DECA Injectable Muscle Growth Hormone Nandrolone Decanoate

Duży Obraz :  CAS 360-70-3 DECA Preparat do wstrzykiwania hormonu wzrostu nandrolonu

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Hubei, Chiny
Nazwa handlowa: Mking
Orzecznictwo: ISO9001, SGS
Numer modelu: CAS: 360-70-3
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 gram
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: Zgodnie z wymaganiami
Czas dostawy: W ciągu 24 godzin
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 100 kg na miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Nandrolon Decanoate CAS: 360-70-3
standardowe: USP Polityka: Zasady dotyczące zwrotów
pakowania: Zgodnie z wymaganiami Czas dostawy: 5-7 dni roboczych, bezpieczny i szybki
Przesyłka: EMS, HKEMS, DHL, FEDEX, EUB Badania: 99,6%
High Light:

masowe sterydy

,

bezpieczne sterydy budujące mięśnie

CAS 360-70-3 DECA Preparat do wstrzykiwania hormonu wzrostu nandrolonu

Dekanian nandrolonu

Deca Durabolin to niezwykle popularny steryd anaboliczny składający się ze steroidowego hormonu Nandrolon i jest przyłączony do dużego estru dekanianu. Hormon Nandrolonu pojawił się po raz pierwszy w 1960 roku i opracowany do użytku komercyjnego w 1962 roku przez Organon pod nazwą handlową Deca Durabolin. Od tego czasu na rynku pojawiły się liczne wersje dekantatu Nandrolone, ale Deca Durabolin pozostaje najbardziej rozpoznawalna. To nie był pierwszy stworzony związek Nandrolonu, który należałby do Durabolinu Organonu, który jest w szczególności fenylopropionianem Nandrolonu. Wersja fenylopropionianu działa znacznie szybciej, a czas działania jest mniej aktywny, a podczas gdy formy fenylopropionianowe są popularne, Deca Durabolin w znacznym stopniu zdominowała rynek Nandrolonu.

Deca Durabolin jest jednym z najczęściej stosowanych sterydów anabolicznych wśród sportowców poprawiających wydajność. Znany jest jako niezwykle korzystny poza sezonem masowy steryd, ale jest także ulubionym w wielu kręgach sportowych ze względu na swoje terapeutyczne korzyści. Ze względu na ogromne korzyści terapeutyczne, hormon Nandrolon jest jednym z najbardziej korzystnych sterydów anabolicznych w praktyce medycznej. Jednak ze względu na lata kontrowersji sterydów anabolicznych takie stosowanie było dość ograniczone w USA od wielu lat. Poza USA Deca Durabolin pozostaje nieco bardziej popularny w planach leczenia terapeutycznego, które mogą obejmować wiele obszarów.

Wskazania i zastosowanie dla Nandrolonu

Dekanonian nandrolonu jest wskazany do leczenia niedokrwistości niewydolności nerek i wykazano, że zwiększa hemoglobinę i masę krwinek czerwonych. Pacjenci poddani chirurgicznemu znieczuleniu są mniej wrażliwi.

Nandrolon Dawkowanie i administracja

Zastrzyk dekanianu nandrolonu jest przeznaczony tylko do głębokiego wstrzyknięcia domięśniowego, najlepiej do mięśnia pośladkowego. Dawkowanie powinno być oparte na odpowiedzi terapeutycznej i rozważeniu stosunku korzyści do ryzyka. Czas trwania terapii zależy od reakcji na stan i pojawienia się działań niepożądanych. Jeśli to możliwe, terapia powinna być przerywana. Dekanian nandrolonu należy traktować jako terapię uzupełniającą i należy spożywać odpowiednią ilość składników odżywczych w celu uzyskania maksymalnych efektów terapeutycznych. Na przykład, gdy jest on stosowany w leczeniu niedokrwistości opornej, wymagane jest odpowiednie spożycie żelaza w celu uzyskania maksymalnej odpowiedzi.

Dekanonian nandrolonu jest nekrolonem w formie dekanianu, anaboliczno-sterydowym analogiem testosteronu o działaniu pobudzającym androgenny, anaboliczny i erytropoetynowy. Nandrolon wchodzi do komórki i wiąże się z aktywnymi specyficznymi jądrowymi receptorami androgenowymi w tkance reagującej, w tym prostaty, pęcherzykach nasiennych, mosznie, penisie, krtani, mieszków włosowych, mięśniach i kościach. Powstały aktywny receptor receptora hormonalnego przemieszcza się do jądra i wiąże się z elementami odpowiedzi na androgeny (ARE) w regionie promotora docelowych genów, gdzie kompleks promuje ekspresję genów konieczną do utrzymania męskich cech płciowych. Naśladując mechanizm negatywnego sprzężenia zwrotnego testosteronu, dekanian nandrolonu również hamuje wydzielanie hormonu luteinizującego (LH). Ponadto, ten czynnik stymuluje również wytwarzanie erytropoetyny przez zwiększenie wytwarzania erytropoetycznych czynników stymulujących.

Dekanian nandrolonu występuje tylko u osób, które używały lub przyjmowały ten lek. Jest to steroid C18 o właściwościach androgennych i anabolicznych. Generalnie jest on wytwarzany z eterów alkilowych estradiolu, aby przypominać testosteron, ale mniej węgla w pozycji 19. Jest to narkotyk z grupy III w USA. Nandrolon jest agonistą receptora androgenowego. Lek wiąże się z kompleksami receptorowymi, które pozwalają mu wejść do jądra i wiązać się bezpośrednio z określonymi sekwencjami nukleotydów chromosomalnego DNA. Obszary wiązania nazywają się elementami odpowiedzi hormonalnej (HRE) i wpływają na aktywność transkrypcyjną niektórych genów, powodując efekt androgenny.

COA

POZYCJE TESTOWE SPECYFIKACJA WYNIKI
Opis Biały lub prawie biały krystaliczny proszek Biały proszek
Identyfikacja Absorpcja w podczerwieni Pozytywny
Analiza 97,0 ~ 103,0% 99,2%
Temperatura topnienia 33 ~ 37ºC 34,5 ~ 36,5ºC
Strata przy suszeniu 0,5% maks 0,30%
Dokładny obrót + 32 ° ~ + 36 ° (C = 1 w dioksanie) + 33,5 °
Organiczne lotne zanieczyszczenia 2500PPm max <1000PPm
Pozostałe rozpuszczalniki Spełnij wymagania. (USP29) Potwierdza
Chromatograficzna czystość suma zanieczyszczeń: 3,0% maks <3,0%
Wniosek Specyfikacja jest zgodna ze standardem USP32
HPLC:

Wysokiej jakości Deca Durabolin / Nandrolone Decanoate dla kulturystyki

Szczegóły kontaktu
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: sales

Tel: +8613264710010

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)