Dom ProduktySteroid hormonu wzrostu człowieka

Receptyczny ludzki hormon wzrostu, HGH Legal Muscle Building Steroids

Chiny Hubei Mking Biotech Co., Ltd. Certyfikaty
Twoje produkty są fantastyczne, kupię więcej później

—— Michael

Im Online Czat teraz

Receptyczny ludzki hormon wzrostu, HGH Legal Muscle Building Steroids

Prescription Human Growth Hormone , HGH Legal Muscle Building Steroids
Prescription Human Growth Hormone , HGH Legal Muscle Building Steroids Prescription Human Growth Hormone , HGH Legal Muscle Building Steroids Prescription Human Growth Hormone , HGH Legal Muscle Building Steroids

Duży Obraz :  Receptyczny ludzki hormon wzrostu, HGH Legal Muscle Building Steroids

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Hubei, Chiny
Nazwa handlowa: Mking
Orzecznictwo: ISO9001, SGS
Numer modelu: CAS: 148031-34-9
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1kit
Cena: USD40/KIT
Szczegóły pakowania: <html> <head><title>403 Forbidden</title></head> <body bgcolor="white"> <center><h1>403 Forbidden
Czas dostawy: W ciągu 24 godzin
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 800KITS / MIESIĄC
Szczegółowy opis produktu
Słowa kluczowe: Hygetropin Alias: HGH
Specyfikacja: 10iu / fiolka 10 sztuk / zestaw 100iu / zestaw Polityka: Zasady dotyczące zwrotów
Opis: Biały liofilizowany proszek Funkcja: Mięśni, zdobywanie
Dostawy: 5-7 dni Wysyłka: EMS, HKEMS, DHL, FEDEX
High Light:

proszek ludzkiego hormonu wzrostu

,

legalny ludzki hormon wzrostu

Hy 10iu / fiolka, 100iu Biały liofilizowany proszek, ludzka hormon wzrostu Hormon

Hygetropin Growth hormone (GH) to hormon peptydowy. Stymuluje wzrost i rozmnażanie komórek u ludzi i innych zwierząt. Jest to 191-aminokwasowy, jednołańcuchowy hormon polipeptydowy, który jest syntetyzowany, przechowywany i wydzielany przez komórki somatotroficzne w bocznych skrzydłach przedniego płata przysadki.


Hygetropin jest również nazywany rekombinowanym ludzkim hormonem wzrostu lub rHGH (somatropiną). Jest to hormon wydzielany z przysadki mózgowej. Pobudza wzrost człowieka oraz rozmnażanie i regenerację komórek.

Wraz z wiekiem twoje ciało naturalnie wytwarza mniej HGH. Nie rośniesz już, więc nie musisz już generować tylu nowych komórek w regularnych odstępach czasu. Utrata GH jest również tym, co sprawia, że ​​się starzejesz. GH bezpośrednio wpływa na wzrost i rozwój komórek, kości, chrząstki, mięśni, skóry, naczyń krwionośnych, nerwów, wątroby i nerek. Wszystkie funkcje cielesne zarządzane przez GH są obszarami, które zaczynają cierpieć w miarę starzenia się. Gdy poziom GH spada, twoja skóra tnie, pojawiają się zmarszczki i skóra się rozluźnia. Nie śpisz już tak dobrze. Zauważasz spadek swojego popędu seksualnego. Jest to bezpośredni skutek zmieniających się poziomów hormonów, a także zmian ciśnienia krwi i wrażliwości skóry; z których wszystkie są zarządzane przez GH. Twoje napięcie mięśni zmniejsza się, gdy twoje ciało zaczyna gromadzić więcej tłuszczu. Jest to spowodowane zmniejszoną produkcją komórek i obniżoną szybkością przemiany materii. Twoja klarowność myśli i pamięci zaczynają cierpieć. Wynika to z wolniejszego odmłodzenia komórek, tym razem w twoim mózgu. GH bezpośrednio i pośrednio wpływa na prawie każdą część twojego ciała.

Hygetropin jest wytwarzany przez technologię DNA rekombinacji genów (rHGH). Zawiera wysokiej czystości ludzki hormon wzrostu (HGH) składający się z 191 aminokwasów. Seria aminokwasów w Hygetropin ™ jest identyczna z naturalnie produkowanym ludzkim hormonem wzrostu (HGH).

Hygetropin jest oferowany w dwóch dawkach / rozmiarach

Somatropin rDNA pochodzenie 10iu (3,33 mg) x 10 sztuk Zestaw 100iu (żółty top z Tribal design)
Somatropin rDNA origin 8iu (2.66mg) x 25vials 200iu Kit (Teal / Blue top z Tribal design)
Hygetropin to liofilizowany proszek do rekonstytucji z jałową wodą do wstrzykiwań.

Ludzie, którzy szukają w celu zwiększenia swojej czujności, nie powinni szukać dalej niż Hygetropin HGH. Ludzie, którzy przyjmują ten lek, mogą również zapobiegać niektórym złym efektom spowodowanym zbyt dużym stresem. Te dwa powody są wystarczające, aby ludzie chcieli wziąć Hygetropin HGH, ale korzyści nie kończą się na tym. Ten lek może również pomóc tym, którzy próbują schudnąć. Kluczem do utraty wagi jest zbyt mało jedzenia i więcej ćwiczeń. Hygetropin HGH może pomóc ludziom szybciej osiągnąć cele odchudzania. Lek ten może przyspieszyć proces wzrostu mięśni, tak aby organizm szybciej tracił tłuszcz. Oba te procesy pomagają osobie tracić wagę.


Jeśli ktoś zdecyduje się przyjmować Hygetropin HGH, jego jakość życia ulegnie znacznej poprawie. Ludzie, którzy zdecydują się na ten lek, mogą cieszyć się lepszym, pracującym umysłem, a nawet mogą mieć lepsze życie seksualne. Lepsze trawienie, obniżony poziom cholesterolu, więcej energii i mniej tłuszczu to tylko niektóre z wielu korzyści, jakie dana osoba może czerpać z przyjmowania Hygetropin HGH. Ludzie ciągle szukają sposobów, aby wyglądać i czuć się młodsi. Hygetropin HGH może pomóc osobie osiągnąć ten cel.

Niedobór hormonu wzrostu człowieka

Zaburzenie znane jako niedobór hormonu wzrostu (GH) wpływa na przysadkę mózgową (nazywaną również gruczołem nadrzędnym), zlokalizowaną w dolnej części mózgu, która generuje wzrost i inne hormony. Jeśli gruczołowi głównemu brakuje odpowiedniej produkcji hormonu wzrostu, niekorzystnie wpływa to na wzrost.

Hormon wzrostu jest niezbędny dla prawidłowego wzrostu dziecka. Rola hormonu wzrostu u dorosłych polega na utrzymywaniu niezbędnych poziomów tkanki tłuszczowej, mięśni i kości. Nieodpowiedni hormon wzrostu lub brak hormonu wzrostu u dorosłych prowadzi do problemów emocjonalnych, takich jak zmęczenie i brak motywacji, a czasami wpływa również na poziom cholesterolu.

Niedobór hormonu wzrostu występuje z powodu niewystarczającego lub braku wydzielania hormonu wzrostu. Odpowiedzialne za to warunki mogą być wrodzone, które pojawiają się po urodzeniu lub nabyte, co następuje po urodzeniu. Przyczyną wrodzonego niedoboru hormonu wzrostu może być nienormalny przysadka mózgowa lub inny zespół.

Nasza wyższość

Wuhan Body Biological Co., Ltd. wiodący i profesjonalny producent i dostawca sterydów anabolicznych, suplementów do budowy ciała i półproduktów farmaceutycznych.
Ciepły serwis po sprzedaży dla ciebie 24/7. Każde Twoje pytanie zostanie jak najszybciej rozwiązane w pierwszej kolejności. Zgodnie z zasadą pierwszego przekonania klienta. Zapewnimy najlepsze i najbardziej szczere usługi, jak to możliwe.
Nasza fabryka ma zaawansowany technologicznie sprzęt i instrumenty chemiczne, takie jak aparatura HPLC. Istnieje kilka dużych, średnich warsztatów i QA oraz centrum badań.
Nasze towary są eksportowane również do USA, Wielkiej Brytanii, Brazylii, Australii, Kanady i wielu innych obszarów. Ponadto zyskaliśmy i cieszyliśmy się dobrą opinią wśród nowych i stałych klientów.

Szczegóły kontaktu
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: sales

Tel: +8613264710010

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)