Dom ProduktySteroid hormonu wzrostu człowieka

8iu / Vial 200iu Hormon wzrostu Hygetropin Human Over 20ng / Ml Blood Test

Orzecznictwo
Chiny Hubei Mking Biotech Co., Ltd. Certyfikaty
Twoje produkty są fantastyczne, kupię więcej później

—— Michael

Im Online Czat teraz

8iu / Vial 200iu Hormon wzrostu Hygetropin Human Over 20ng / Ml Blood Test

8iu / Vial 200iu Hygetropin Human Growth Hormone Over 20ng/Ml Blood Test
8iu / Vial 200iu Hygetropin Human Growth Hormone Over 20ng/Ml Blood Test 8iu / Vial 200iu Hygetropin Human Growth Hormone Over 20ng/Ml Blood Test 8iu / Vial 200iu Hygetropin Human Growth Hormone Over 20ng/Ml Blood Test 8iu / Vial 200iu Hygetropin Human Growth Hormone Over 20ng/Ml Blood Test

Duży Obraz :  8iu / Vial 200iu Hormon wzrostu Hygetropin Human Over 20ng / Ml Blood Test

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Hubei, Chiny
Nazwa handlowa: Mking
Orzecznictwo: ISO9001, SGS
Numer modelu: CAS: 148031-34-9
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1kit
Cena: USD80/KIT
Szczegóły pakowania: 8iu / fiolka 25 sztuk / zestaw 200iu / zestaw
Czas dostawy: W ciągu 24 godzin
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 800KITS / MIESIĄC
Szczegółowy opis produktu
Słowa kluczowe: Hygetropin Alias: Jintropin
Specyfikacja: 8iu / fiolka 25 sztuk / zestaw 200iu / zestaw Polityka: Zasady dotyczące zwrotów
Opis: Biały liofilizowany proszek Funkcja: Mięśni, zdobywanie
Wysyłka: EMS, HKEMS, DHL, FEDEX Dostawy: 7 dni roboczych
High Light:

proszek ludzkiego hormonu wzrostu

,

legalny ludzki hormon wzrostu

8iu / fiolka 200iu Hygetropin Human Growth Hormone, Over 20ng / ml Blood Test

Hygetropin jest również nazywany rekombinowanym ludzkim hormonem wzrostu lub rhGH. Jest to hormon wydzielany z przysadki mózgowej. Pobudza wzrost człowieka oraz rozmnażanie i regenerację komórek.

Wraz z wiekiem twoje ciało naturalnie wytwarza mniej hGH. Nie rośniesz już, więc nie musisz już generować tylu nowych komórek w regularnych odstępach czasu. Utrata hGH jest również tym, co sprawia, że ​​się starzejesz. hGH bezpośrednio wpływa na wzrost i rozwój komórek, kości, chrząstek, mięśni, skóry, naczyń krwionośnych, nerwów, wątroby i nerek. Wszystkie funkcje organizmu regulowane przez hGH są obszarami, które zaczynają cierpieć z wiekiem. Wraz ze spadkiem poziomu hGH, kolor skóry ustaje, pojawiają się zmarszczki i zmniejsza się skóra. Nie śpisz już tak dobrze. Zauważasz spadek swojego popędu seksualnego. Jest to bezpośredni skutek zmieniających się poziomów hormonów, a także zmian ciśnienia krwi i wrażliwości skóry; z których wszystkie są zarządzane przez hGH. Twoje napięcie mięśni zmniejsza się, gdy twoje ciało zaczyna gromadzić więcej tłuszczu. Jest to spowodowane zmniejszoną produkcją komórek i obniżoną szybkością przemiany materii. Twoja klarowność myśli i pamięci zaczynają cierpieć. Wynika to z wolniejszego odmłodzenia komórek; tym razem w twoim mózgu. hGH bezpośrednio i pośrednio wpływa na prawie każdą część twojego ciała.

Nasza Hygetropin jest wytwarzana przez technologię DNA rekombinacji genów. Zawiera wysokiej czystości ludzki hormon wzrostu (hGH) składający się z 191 aminokwasów. Seria aminokwasów w hygetropinie jest równoważna ludzkiemu hormonowi wzrostu (hGH).

Dawkowanie


Tygodniowa dawka na kilogram masy ciała nie powinna przekraczać 0,3 mg.

Narkomania


Jeśli podejrzewasz, że wstrzyknąłeś nadmiar dawki, natychmiast skontaktuj się z lokalnym centrum kontroli narkotyków lub centrum pomocy pierwszej pomocy. Objawy nadużywania narkotyków obejmują bóle głowy, nudności, wymioty i obrzęki kostek.

Reakcja narkotykowa


Interakcje leków mogą potencjalnie prowadzić do efektów ubocznych lub uniemożliwiać lekowi normalne działanie. Sprawdź, czy leki, z których korzystasz, działają na siebie nawzajem. Inne leki lub schorzenia będą działać na ten lek. Należy poinformować lekarza lub farmaceutę o sposobie wykonywania recepty i o tym, jak się uczulić na lek. Jeśli masz historię białaczki, leczenie tym lekiem musi zostać zatrzymane. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące stosowania tego leku, skontaktuj się ze swoimi lekarzami lub farmaceutami.

Efekt uboczny
Jeśli poczujesz ból, sztywność, zaczerwienienie i obrzęk stawów lub ból w miejscu wstrzyknięcia, natychmiast skontaktuj się z lekarzami. Jeśli masz inne objawy, poinformuj o tym personel medyczny.

Ostrożność


Podczas używania tego leku, należy prowadzić rejestr wszystkich lekarzy wizytujących i badań laboratoryjnych. Jeśli masz cukrzycę lub stosujesz insulinę, dokładnie sprawdź poziom glukozy we krwi i poproś lekarzy o dostosowanie dawki insuliny.

Przechowywanie


Przed rozcieńczeniem należy przechowywać go w temperaturze 2-8 ℃ i unikać przechowywania w niskiej temperaturze. Zwróć uwagę na okres ważności wydrukowany na etykiecie. Po rozcieńczeniu wodą: należy go zużyć w ciągu 72 godzin. Musi być przechowywany w temperaturze 2-8 ℃ i unikać zamarzania.

Złożyc zamówienie: Proszę wyjaśnić ilość
Mini Zamówienie: 1kit
Zacytować: Ceny potwierdzają
Sposoby płatności: T / T, Western Union, Money Gram i Paypal
Sposoby dostawy: Wszystkie tryby ekspresowe (EMS, DHL, TNT, FedEx, UPS, itp.)
Adres wysyłki: Podaj poprawny i poprawny adres docelowy (jeśli to możliwe, podaj kod pocztowy, numer telefonu).
Uszczelka: Wybierz najlepsze sposoby według ilości i stopnia bezpieczeństwa (Super dyskretny, profesjonalny i doświadczony)
Czas realizacji: W ciągu 24 godzin od otrzymania płatności
Zdjęcia pakietów: Zdjęcia paczki będą oferowane do odróżnienia przedmiotów
Numer przesyłki: Oferowany po wydaniu
Czas wysyłki: 5-7 dni roboczych (od drzwi do drzwi)
Obsługa posprzedażna: 24/7 Online dla jakichkolwiek problemów

Szczegóły kontaktu
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: sales

Tel: +8613264710010

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)