Dom ProduktyMasteron Steroid

Dodatek suplementów steroidowych o wysokiej czystości Steroid Masteron / propionian drostanolonu

Orzecznictwo
Chiny Hubei Mking Biotech Co., Ltd. Certyfikaty
Twoje produkty są fantastyczne, kupię więcej później

—— Michael

Im Online Czat teraz

Dodatek suplementów steroidowych o wysokiej czystości Steroid Masteron / propionian drostanolonu

High Purity Muscle Building Supplements Steroid Masteron / Drostanolone Propionate
High Purity Muscle Building Supplements Steroid Masteron / Drostanolone Propionate High Purity Muscle Building Supplements Steroid Masteron / Drostanolone Propionate High Purity Muscle Building Supplements Steroid Masteron / Drostanolone Propionate

Duży Obraz :  Dodatek suplementów steroidowych o wysokiej czystości Steroid Masteron / propionian drostanolonu

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Hubei, Chiny
Nazwa handlowa: Mking
Orzecznictwo: ISO9001, SGS
Numer modelu: CAS: 521-12-0
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1g
Cena: USD1/g
Szczegóły pakowania: zgodnie z wymogami
Czas dostawy: W ciągu 24 godzin
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 400kg / MIESIĄC
Szczegółowy opis produktu
Słowa kluczowe: Drostanolone Propionate Alias: Masterone
Polityka: Zasady dotyczące zwrotów Czystość: 99,6%
Wysyłka: TNT, EMS, HKEMS, FEDEX, DHL Czas dostawy: 5-7 dni roboczych
Opis: Biały proszek standardowe: USP
High Light:

suplementy budujące mięśnie

,

sterydy wzmacniające mięśnie

Dodatek do budowania mięśni Steroid Masteron Drostanolone Propionate

Propionian drostanolonu

Drostanolone Propionate to anaboliczny androgenny steryd, który po raz pierwszy trafił na rynek około 1970 roku pod nazwą Masteron firmy Syntex. Jednak związek został faktycznie opracowany przez Syntex w 1959 roku wraz z Oxymetholone (Anadrol), ale nie zostałby wypuszczony na długo po Anadrolu. Syntex zapewniłby również związek pod wieloma innymi markami, takimi jak m.in. Masteril i Metormon, a także Drolban na podstawie licencji udzielonej przez Syntext na rzecz Lilly. Jednak Masteron pozostaje najbardziej rozpoznawalną marką.

Test 600x Jako środek terapeutyczny, Masteron odniósł dwie dekady sukcesów w walce z zaawansowanym nieoperacyjnym rakiem piersi u kobiet po menopauzie. Stanie się popularnym sterydem cięcia wśród kulturystów, w którym obecnie najczęściej znajduje się Masteron. Jednak oryginalna marka Masteron nie jest już dostępna; w rzeczywistości prawie każda marka farmaceutyczna na świecie została przerwana. Związek ten jest nadal zatwierdzony przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (FDA), ale rzadko stosuje się go w leczeniu raka piersi na korzyść innych opcji. Steroid jest jednak wciąż niezwykle popularny w konkurencyjnych cyklach kulturystycznych i często uważany jest za niezbędny do przygotowania do zawodów.

Funkcje i zalety Masteron:


Propionian drostanolonu jest sterydem anabolicznym pochodzącym od dihydrotestosteronu (DHT). Konkretnie, Masteron jest hormonem DHT, który został zmieniony strukturalnie przez dodanie grupy metylowej w pozycji węgla 2, To chroni hormon przed rozpadem metabolicznym przez enzym dehydrogenazy 3-hydroksysteroidowej, który znajduje się w mięśniu szkieletowym. Znacznie zwiększa również anaboliczny charakter hormonu. Ta prosta strukturalna zmiana wystarczy do stworzenia Drostanolone, a stąd dołączony jest mały / krótki ester propionianowy w celu kontrolowania czasu uwalniania hormonu. Drostanolon Enanthate można również znaleźć w niektórych podziemnych laboratoriach, które nie muszą być wstrzykiwane tak często, ale jest nieco rzadkie w porównaniu do wersji Propionate. Większość wszystkich Masteronów na rynku będzie Propionatem Drostanolonu.

Funkcjonalnie Masteron jest znany jako jeden z niewielu sterydów anabolicznych o silnych właściwościach antyestrogenowych. Ten steryd nie tylko nie wykazuje aktywności estrogenowej, ale może faktycznie działać jako anty-estrogen w organizmie. Właśnie dlatego jest skuteczny w leczeniu raka piersi. W rzeczywistości okazało się, że kombinacja Masteron i Nolvadex (cytrynian tamoksyfenu) jest znacznie bardziej skuteczna niż chemioterapia w leczeniu nieoperacyjnego raka piersi u kobiet po menopauzie. To sprawia, że ​​jest popularnym sterydem wśród kulturystów, ponieważ może faktycznie zakazać stosowania antyestrogenów w odpowiednim cyklu. Będzie to również korzystne w fazie cięcia ze względu na efekty utwardzania, które może zapewnić.

Masteron ma stosunkowo niskie oceny anaboliczne i androgenne; jednak te oceny są nieco mylące. Ważne jest, aby pamiętać, że DHT, podstawa Masteronu, jest pięć razy bardziej androgenny niż testosteron o znacznie silniejszym powinowactwie do receptora androgenowego. To znowu promuje twardszy wygląd i może również zwiększyć utratę tłuszczu. Większość sterydów anabolicznych jest dobrze znana z polepszania tempa metabolizmu, ale silne androgeny mają tendencję do bezpośredniego promowania lipolizy.

Jako anabolik, Masteron nie jest dobrze znany z promowania przyrostów beztłuszczowej masy mięśniowej. Nigdy nie był stosowany do wyniszczania mięśni w sensie terapeutycznym i prawie zawsze znajdzie się w planach cięcia wśród sportowców wyczynowych. Może jednak promować znaczące zwiększenie siły, które może okazać się korzystne dla sportowca, który niekoniecznie musi szukać surowej masy.

Aplikacje


Propionian drostanolonu jest stosowany głównie przez sportowców, którzy muszą zachować wytrzymałość podczas utraty masy. Jest to korzystne dla biegaczy i sportowców, którzy muszą pozostać w określonej kategorii wagowej.

Propionian drostanolonu może zwiększać twardość i gęstość mięśni, dając osobie bardziej kompletny wygląd podczas rywalizacji na scenie.

Propionian drostanolonu może promować zwiększoną wytrzymałość przy jednoczesnym utrzymaniu tkanki tłuszczowej na tym samym poziomie lub nawet obniżeniu go, coś może pomóc w zapobieganiu utracie mięśni podczas diety.

Peptyd Specyfikacja Peptyd specyfikacja
MGF 2 mg / fiolka Ipamorelin 2 mg / fiolka
PEG MGF 2 mg / fiolka Hexarelin 2 mg / fiolka
CJC-1295 z DAC 2 mg / fiolka Sermorelin 2 mg / fiolka
CJC-1295 bez DAC 2 mg / fiolka Oksytocyna 2 mg / fiolka
PT-141 10 mg / fiolka TB500 2 mg / fiolka
Melanotan I 10 mg / fiolka pentadekapeptyd BPC 157 2 mg / fiolka
Melanotan II 10 mg / fiolka Fragment 176-191 2 mg / fiolka
GHRP-2 5 mg lub 10 mg / fiolka Triptorelin 2 mg / fiolka
GHRP-6 5 mg lub 10 mg / fiolka Tesamorelin 2 mg / fiolka
Gonadorelin 2 mg lub 10 mg / fiolka AOD-9604 2 mg / fiolka
DSIP 2 mg / fiolka Follistatin 344 1 mg / fiolka
Selank 5 mg / fiolka SNAP-8 Dostosowane

Szczegóły kontaktu
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: sales

Tel: +8613264710010

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)