Dom ProduktySteryd antyestrogenowy

CAS 965-93-5 Doustne steroidy anaboliczne Methasterone Superdrol USP Standard

Orzecznictwo
Chiny Hubei Mking Biotech Co., Ltd. Certyfikaty
Twoje produkty są fantastyczne, kupię więcej później

—— Michael

Im Online Czat teraz

CAS 965-93-5 Doustne steroidy anaboliczne Methasterone Superdrol USP Standard

CAS 965-93-5 Oral Anabolic Steroids Methasterone Superdrol USP Standard
CAS 965-93-5 Oral Anabolic Steroids Methasterone Superdrol USP Standard CAS 965-93-5 Oral Anabolic Steroids Methasterone Superdrol USP Standard

Duży Obraz :  CAS 965-93-5 Doustne steroidy anaboliczne Methasterone Superdrol USP Standard

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Hubei, Chiny
Nazwa handlowa: Mking
Orzecznictwo: ISO9001, SGS
Numer modelu: NR CAS: 965-93-5
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 gram
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: Zgodnie z wymaganiami
Czas dostawy: W ciągu 24 godzin
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 500 kg na miesiąc
Szczegółowy opis produktu
słowo kluczowe: Superdrol EINECS: Metasteron
standardowe: USP Wysyłka: Fedex UPS EMS DHL TNT HKEMS EUB
pakowania: Zgodnie z wymaganiami Nazwa produktu: testosteronu cypionate
Badania: 99,6%
High Light:

suplement anty estrogenów

,

doustne sterydy anaboliczne

965-93-5 Doustne steroidy anaboliczne Methylldrostanolone Methasterone Superdrol

Złożyc zamówienie: Proszę wyjaśnić ilość
Mini Zamówienie: 1g
Zacytować: Ceny potwierdzają
Sposoby płatności: T / T, Western Union, Money Gram i Paypal
Sposoby dostawy: Wszystkie tryby ekspresowe (EMS, DHL, TNT, FedEx, UPS, itp.)
Adres wysyłki: Podaj poprawny i poprawny adres docelowy (jeśli to możliwe, podaj kod pocztowy, numer telefonu).
Uszczelka: Wybierz najlepsze sposoby według ilości i stopnia bezpieczeństwa (Super dyskretny, profesjonalny i doświadczony)
Czas realizacji: W ciągu 24 godzin od otrzymania płatności
Zdjęcia pakietów: Zdjęcia paczki będą oferowane do odróżnienia przedmiotów
Numer przesyłki: Oferowany po wydaniu
Czas wysyłki: 5-7 dni roboczych (od drzwi do drzwi)
Obsługa posprzedażna: 24/7 Online dla jakichkolwiek problemów


Superdrol (zwany metastronem i metyldrostanolonem) jest nazwą najbardziej popularnego i znanego produktu zawierającego steroid 2a, 17a-dimetylo-5a-androst-3-on-17b-ol (metylodrostanolon). Superdrol jest prawdopodobnie najskuteczniejszym i najczęściej stosowanym doustnym sterydem anabolicznym ostatniej dekady. Jest to w zasadzie masteron bez łańcucha estrowego. Jako doustny steroid, jest on wyposażony w modyfikację c-17aa pozwalającą jej przetrwać pierwsze przejście przez wątrobę.

Dawkowanie i stosowanie

Zalecane użycie tego produktu wynosi od 20 mg do 40 mg dziennie, w zależności od celów. Cykl nie może trwać dłużej niż 6 tygodni. Superdrol został szeroko zgłoszony jako nadużywany, a chłopcy przebywają w cyklu tak długo, jak 12 tygodni, z niszczącym wpływem na funkcje wątroby.

Produkt działa toksycznie na wątrobę od pierwszego dnia stosowania, ale problemy stają się trwałe tylko wtedy, gdy wątroba nie uległa prawidłowej przerwie i pozwoliła na powrót do zdrowia. Ponieważ wspomaganie wątroby pomaga zminimalizować potencjalne ryzyko wystąpienia efektów ubocznych, wykorzystanie wsparcia w trakcie cyklu, takiego jak N2Guard, było ostoją dla facetów wykonujących cykle superdrolowe.

Cykle

Ponieważ użycie tego steroidu w ciągu pierwszych 4 do 6 tygodni cyklu zapewniłoby szybkie i mocne zyski, superdrol stał się ulubionym lekiem dla kulturystów, aby rozpocząć cykle. Powoduje to, że wolniej uwalniane sterydy do wstrzykiwań zaczynają kopać podczas późniejszej części cyklu. Umożliwienie użytkownikom utrwalenia zysków uzyskanych z metastronu przy jednoczesnym zwiększeniu siły.

Ten produkt zawsze dobrze komponował się z większością wstrzykiwanych steroidów lub innych hormonów, które nie mają modyfikacji c-17aa. Pamiętaj, że twoja wątroba nie byłaby w stanie poradzić sobie z innym ustnym stosem z superdrolem. Do łączenia, deca durabolin i 19-norandrosta 4,9 dien- 3,17 dion są najlepszymi złożonymi związkami, a do cięcia trenbolonem. Ponieważ ten steroid jest szczególnie twardy i trudny do rozpadu, ten produkt nie jest zalecany do stosowania dłużej niż 4 tygodnie z powodu ciężkiej toksyczności wątroby. Choć niektórzy z doświadczonych kulturystów, którzy używają N2Guard podczas raportu z cyklu, używają superdrolu przez 6 tygodni z dobrymi wynikami.

Pół życia

Podobnie jak w przypadku większości doustnych sterydów, okres półtrwania superdrolu waha się od 8 do 9 godzin, a użytkownicy przyjmują produkt tak wiele razy 4 razy dziennie, aby utrzymać stały poziom we krwi.

Skutki uboczne

Ten steryd nie aromatyzuje, więc nie wywoła żadnych estrogennych efektów ubocznych, więc zatrzymywanie wody nigdy nie stanowi problemu dla tego produktu. Niektórzy użytkownicy zgłaszają objawy ginekomastii, które wydają się pochodzić bardziej z tego hormonu, przyjmując więcej aktywności SHBG; w ten sposób pozostawiając więcej wolnego testosteronu, który przekształca się w estrogen. Nie ma nauki potwierdzającej tę teorię, ale pewne jest, że jest to chemiczny brak możliwości przekształcenia się metylostrostanolu w estrogen.

Niektóre działania niepożądane, takie jak tłusta skóra i trądzik, wydają się zgłaszane, ale nie tak dużo w porównaniu do dianabolu lub anadrolu. Silny androgeniczny charakter tego hormonu powoduje niektóre z najczęstszych skutków ubocznych androgenów, takich jak utrata włosów na głowie i zwiększony wzrost włosów na ciele. Ponownie, nie jest tak źle, jak winstrol lub duże dawki anavaru.

Nazwy handlowe

Superdrol od Anabolic Extreme
Superdron
M-drol w konkurencyjnych laboratoriach
Beastdrol
Monsterdrol od Just Add Muscle
Laboratoria medyczne Maxdrol by Samson
Drol-M
SD Extreme
SG-10 firmy LGI
Phreak
Superbolin od MyoPharma


Na papierze superdrol wygląda jak hormon masteronu, z dodatkiem grupy 17aa i brak łańcucha estru. Ta modyfikacja nie tylko sprawia, że ​​jest aktywna doustnie, ale znacznie zwiększa siłę i działanie anaboliczne tego steroidu. Dodanie grupy 17aa zwiększa siłę działania steroidu podczas aktywacji receptorów androgenowych. Jest to skutek niezamierzony, ponieważ głównym powodem, dla którego steroidy otrzymują dodatek 17aa, jest umożliwienie im przeżycia pierwszego przejścia przez wątrobę, co czyni je skutecznymi, gdy są stosowane doustnie.

Szczegóły kontaktu
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: sales

Tel: +8613264710010

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)