Dom ProduktySteroid hormonu wzrostu człowieka

GenSci Jintropin 10IU Human Growth Hormone for Muscle Growth

Chiny Hubei Mking Biotech Co., Ltd. Certyfikaty
Twoje produkty są fantastyczne, kupię więcej później

—— Michael

Im Online Czat teraz

GenSci Jintropin 10IU Human Growth Hormone for Muscle Growth

GenSci Jintropin 10IU Human Growth Hormone for Muscle Growth
GenSci Jintropin 10IU Human Growth Hormone for Muscle Growth

Duży Obraz :  GenSci Jintropin 10IU Human Growth Hormone for Muscle Growth

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Mkingbio
Orzecznictwo: GMP, ISO 9001, USP
Numer modelu: Jintropin
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1kit, 100iu
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: 10iu / fiolka 10 sztuk / zestaw 100iu / zestaw
Czas dostawy: W ciągu 24 godzin
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T/T
Możliwość Supply: 800Kits / Miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Wygląd: Liofilizowany proszek Nazwa: Ludzki hormon wzrostu
Klasy leków: Hormon peptydowy Polityka: Ponowna wysyłka polityki
Pakiet: Dyskretny lub w razie potrzeby Dawkowanie: 4-10 IU / dzień
Express: EMS, DHL, FedEx, bezpieczny i szybki Dostawy: 7 dni, od drzwi do drzwi

GenSci Jintropin 10IU Human Growth Hormone for Muscle Growth

Powiadomienie o sterydach:

Przed zakupem i stosowaniem sterydów bardzo ważne jest dokładne poznanie korzyści sterydów, ale także świadomość ich skutków ubocznych. Mkingbio zachęcamy do znalezienia dodatkowych informacji na temat sterydów anabolicznych na wyspecjalizowanych forach kulturystycznych, a następnie dokonać zakupu.

Uwaga dla użytkowników sterydów po raz pierwszy! Musisz mieć ukończone 21 lat, aby wiedzieć, czy internetowe zakupy leków na danym obszarze są zabronione zgodnie z lokalnymi przepisami.

W związku z tym Mkingbio powita Cię na tej internetowej platformie sterydów budowy ciała i gwarantuje najbezpieczniejszą dostawę. Pamiętaj, że nie ma potrzeby wystawiania recept na zakup sterydów przez Internet z Mkingbio. Sprzedajemy tylko legalne sterydy z zaufanych źródeł.

Wystarczająco dużo w magazynie: jintropina, ansomon, hygetropina, kigtropina, igtropina, riptropina, getropina, taitropina, angokopina.

Jintropin Wprowadzenie:

Jintropin firmy GenSci jest rekombinowanym ludzkim hormonem wzrostu, który składa się z 191 aminokwasów i jest prawie identyczny z naturalnym ludzkim hormonem. Lek jest stosowany do celów medycznych, w opóźnieniach i braku hormonu wzrostu. Lek jest potężnym narzędziem do spalania tłuszczu. Lek jest stosowany w sporcie do skutecznego odzyskiwania błonnika mięśniowego, stymulowania wzrostu mięśni i tworzenia nowych komórek mięśniowych. Lek pomaga zwiększyć siłę fizyczną i wytrzymałość. Możesz kupić Jintropin w atrakcyjnej cenie na naszej stronie internetowej.

Wskazania Jintropin:

Większy rzut serca
Doskonała funkcja odpornościowa
Zwiększona ludzka sprawność seksualna
Obniżone ciśnienie krwi
Poprawiony profil cholesterolu
Zmniejszenie tkanki tłuszczowej
Wyższe poziomy energii
Zwiększona wydajność ćwiczeń
Uzupełnij mocniejsze kości
Młodsza, ciaśniejsza, grubsza skóra
Odrastanie włosów
Usuwanie zmarszczek
Zwiększona masa mięśniowa
Re-generacja głównych narządów, które kurczą się wraz z wiekiem Jintropin i Lostat Humatrope wykorzystują technologię sekrecji, która wytwarza hormon wzrostu o sekwencji 191 aminokwasów, o znacznie mniejszym zanieczyszczeniu białkiem E. coli i żadnych skutkach ubocznych związanych z iniekcją, takich jak czerwone bolesne pręgi. Technologia ta ma również tę zaletę, że hormon wzrostu wytwarzany przy użyciu technologii wydzielania jest bardzo stabilny, pozostaje stabilny w temperaturze 37 ° C (98 ° F) przez ponad 30 dni (45 ° C przez ponad tydzień). Podczas gdy hormon wzrostu o sekwencji 192 aminokwasów jest stabilny w temperaturze pokojowej tylko przez kilka dni.

Przechowywanie :

Większość GH może wytrzymać temperaturę pokojową przez tydzień. Zaleca się jak najszybciej go schłodzić i przechowywać w lodówce. Marka Eurotech nie może być przechowywana w temperaturze pokojowej lub będzie "biologicznie nieaktywna".

H2O :

podczas mieszania GH w roztworze znajdują się 2 rodzaje wody, które mogą być używane, sterylne lub bakteriostatyczne. Sterylna woda jest zwykle wysyłana z zestawami GH i ma być używana w ciągu 48 godzin. Woda bakteriostatyczna zawiera niewielką ilość kwasu, który pozwala na utrzymywanie GH przez dłuższy czas. Mówiąc prosto, kwas utrzymuje więź między cząsteczkami bardziej stabilnymi. Tylko sterylna woda spowoduje, że wiązania ulegną szybkiemu osłabieniu i staną się niestabilne.

Dozowanie :

jak myślisz o dawkowaniu? Najpierw należy użyć szpilki insulinowej, która mierzy 1 cm3 w stopniowanych przyrostach. Nazwimy każdy znak "kliknięciem". Strzykawka ma 100 kliknięć.
SEROSTIM: co 5,5 kliknięć wynosi 1iu
JINTROPIN: co 10 kliknięć wynosi 1iu
Wszystko, co robimy, to całkowita liczba kliknięć (100) i podzielenie przez całkowitą liczbę iu w 1 butelce. Zakłada się, że na butelkę zużyto 1 ml wody. Jeszcze bardziej to rozwiąże.

Mieszanie :

podczas dodawania wody do proszku zawsze powoli wypuszczaj wodę z boku szkła. Zapewni to, że związek pozostaje nienaruszony. GH z natury jest kruchy. Gdy woda delikatnie obróci roztwór. NIE WSTRZĄSZ. Kontynuuj wirowanie, aż wszystko się rozpuści.

Gdzie wstrzyknąć :

Najłatwiej wchłanianym obszarem jest wewnętrzna część uda. Należy to zrobić subq. przez zaciśnięcie małego fałdu i wstrzyknięcie w środku. Nie polecam brzucha, ponieważ tłuszcz ma tendencję do spowalniania wchłaniania. GH może być wstrzyknięty gdziekolwiek subq.though.

Kiedy wziąć :

nasze naturalne poziomy GH są najwyższe 2 godziny po zaśnięciu i najniższe rano. Ponieważ chcemy skorzystać zarówno z naturalnego, jak i egzogennego hormonu wzrostu, najlepiej jest zażyć połowę rano po przebudzeniu, a drugą połowę między treningiem a snem. Drugą najlepszą rzeczą byłoby zabranie wszystkiego rano. Nigdy nie bierz GH blisko łóżka, ponieważ w końcu obniży to naturalną produkcję. Chcemy wykorzystać wszystkie IGF, które możemy.

Długość użytkowania :

Wzrost nie przynosi natychmiastowych rezultatów. Przedział czasu, w którym można zobaczyć wyniki, waha się od 2 tygodni do 3 miesięcy. Lepiej dobrane związki z ludzkim DNA (Jintropin) są znacznie szybsze niż w przypadku Serostim w odniesieniu do wyników.

Wynik dobrego samopoczucia, pewna lipoliza, poprawiony wygląd skóry: 2iu dziennie
Umiarkowana lipoliza, lepszy sen, więcej energii: 3iu dziennie
Zacząć widzieć pełnię w mięśniu, zaawansowaną lipolizę: codziennie 4iu
Hipertrofia mięśni, uczucie jak król, pełne piekła: 5iu codziennie

Powyższe może być trochę zbyt proste, ale dostajesz obraz. GH to długoterminowa inwestycja, której nie można zrobić w połowie, by zobaczyć wyniki.

Szczegóły kontaktu
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: sales

Tel: +8613264710010

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)