Dom ProduktyHormon wzrostu utraty wagi

USP Anaboliczny steryd Anavar / Oxandrolone Surowy proszek CAS 53-39-4

Chiny Hubei Mking Biotech Co., Ltd. Certyfikaty
Twoje produkty są fantastyczne, kupię więcej później

—— Michael

Im Online Czat teraz

USP Anaboliczny steryd Anavar / Oxandrolone Surowy proszek CAS 53-39-4

USP Anabolic Steroid Anavar / Oxandrolone Raw Powder CAS 53-39-4
USP Anabolic Steroid Anavar / Oxandrolone Raw Powder CAS 53-39-4 USP Anabolic Steroid Anavar / Oxandrolone Raw Powder CAS 53-39-4 USP Anabolic Steroid Anavar / Oxandrolone Raw Powder CAS 53-39-4 USP Anabolic Steroid Anavar / Oxandrolone Raw Powder CAS 53-39-4

Duży Obraz :  USP Anaboliczny steryd Anavar / Oxandrolone Surowy proszek CAS 53-39-4

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Hubei, Chiny
Nazwa handlowa: Mking
Orzecznictwo: ISO9001, SGS
Numer modelu: CAS 53-39-4
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10 gram
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Ukryty pakiet lub wymagany
Czas dostawy: W ciągu 24 godzin
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 1000 kg na miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Wygląd: Biały krystaliczny proszek Gatunek: Stopień medyczny
Alias: Anvarol Badania: 98% min
standardowe: USP Funkcja: Wzrost Lean Muscle
Gwarancja: Zasady dotyczące zwrotów Adres e-mail: Bella@mkingbio.com
High Light:

sterydy rozbierające masę

,

sterydy redukujące tłuszcze

USP Anaboliczny steryd Anavar / Oxandrolone Surowy proszek CAS 53-39-4

Anavar / Oxandrolone

NR CAS 53-39-4
Formuła molekularna C19H30O3
Waga molekularna 306,4
Czystość > 99%
Wygląd Biały lub prawie biały krystaliczny proszek
Orzecznictwo ISO 9001, USP, BP
Standard USP28
Stosowanie Spalanie tłuszczu, budowanie mięśni
Czas dostawy 5-7 dni
MOQ 10g

Charakterystyka chemiczna Anavar

Anavar jest sterydem anabolicznym pochodnym DHT, należącym do rodziny sterydów anabolicznych DHT. Jako taki, Anavar jest zasadniczo dihydrotestosteronem z grupą metylową przyłączoną do 17-tego węgla (znaną jako alfa alkilacja C17), która jest chemiczną modyfikacją strukturalną, która pozwala sterydowi anabolicznemu przeżyć pierwsze przejście przez wątrobę po spożyciu doustnym i umożliwia steryd anaboliczny, aby być bardziej odpornym na metabolizm wątrobowy. Zawiera również modyfikację na drugim węglu pierwszego pierścienia cykloalkanowego, przy czym drugi węgiel jest usuwany i zastępowany atomem tlenu. To właśnie strukturalnie czyni Anavar wyjątkowo wyjątkowym spośród wszystkich sterydów anabolicznych, ponieważ jest to jedyny steryd anaboliczny, który posiada bezpośrednią modyfikację (całkowite zastąpienie atomu węgla innym atomem) w swojej strukturze pierścienia. Uważa się, że ta modyfikacja zwiększa siłę anaboliczną tego hormonu w porównaniu do macierzystego hormonu DHT. Jedną z metod, dzięki którym ta modyfikacja zwiększa siłę anaboliczną Anavara (w porównaniu z DHT), jest zwiększona oporność na enzym dehydrogenazę 3-hydroksysteroidową, która jest enzymem bardzo obfitym w tkance mięśniowej, odpowiedzialnym za konwersję Dihydrotestosteronu w nieanaboliczny nieaktywny metabolit. Jest to powód, dla którego Dihydrotestosteron nie jest anaboliczny w tkance mięśniowej, ponieważ jest zasadniczo dezaktywowany przez dehydrogenazę 3-hydroksysteroidową, zanim będzie mógł działać na receptory androgenne w tkance mięśniowej.

Anavar Funkcje i cechy

Anavar lub Oxandrolone jest hormonem dihydrotestosteronu (DHT), który został zmieniony strukturalnie. Jest to DHT z dodanym atomem tlenu zastępującym węgiel-2 w pierścieniu A. Ta zmiana znacznie zwiększa aktywność anaboliczną hormonu, a także zapobiega jego rozkładowi metabolicznemu. Anavar ma również drugą zmianę w 17 pozycji węgla przez dodanie grupy metylowej, która pozwala na spożycie hormonu oficjalnie klasyfikującego Anavar jako steryd anaboliczny C17-aa.

Jako środek leczniczy, Anavar okazał się skuteczny w wielu planach leczenia. Najczęstszym powodem, dla którego przepisywany jest steroid, jest zwiększenie masy ciała spowodowane koniecznością zabiegu chirurgicznego lub infekcji lub każdego rodzaju ciężkiej utraty wagi. Udowodniono, że Anavar jest niezwykle skuteczny w leczeniu nadmiernej lub długotrwałej ekspozycji na kortykosteroidy, a także w leczeniu osteoporozy poprzez promowanie gęstości kości. Jednak takie zastosowania są rzadkie w USA obecnie ze względu na surowe prawa, pomimo tego ogromnie udanego i pozytywnego doświadczenia steroidów. Anavar okazał się również skuteczny w leczeniu zapalenia wątroby, a także w promowaniu wzrostu i rozwoju u dzieci, którym brakuje niezbędnej produkcji hormonów.

Anavar jest również bardzo popularnym sterydem anabolicznym wśród sportowców poprawiających wydajność. Patrząc na jego korzyści terapeutyczne, powinniśmy już mieć zrozumienie lub docenienie tego, jakie mogą być takie korzyści. Choć jest łagodny na powierzchni, Anavar niesie potężny anabolik, który jest 3-6 razy silniejszy niż testosteron. Anaboliczna ocena Anavara to 322-630, podczas gdy testosteron, silnie anaboliczny hormon, ma ocenę 100. Sugerowałoby to, że właściwości tego sterydu w mięśniach są olbrzymie; jednak ocena nie przekłada się na prawdziwe życie, zupełnie jak mogłoby się wydawać. Dla pozasportowego sportowca płci męskiej nie będzie to, co uznalibyśmy za najważniejszy środek steroidowy; w rzeczywistości nazywamy to słabym do tego celu. Jednak jego moc anaboliczna przełoży się ogromnie w cyklu cięcia lub w celu bezpośredniego wzmocnienia sportowego. Odkryjemy także, że androgenność tego hormonu jest raczej niska, co czyni go jednym z najbardziej przyjaznych sterydów do stosowania u kobiet.

Patrząc na bezpośrednie funkcje i cechy Anavar, najważniejszy obrót wokół jego zdolności do zwiększania retencji azotu w mięśniu, zmniejsza SHBG i hamuje hormony glukokortykoidowe. Wzrost retencji azotu będzie sprzyjać atmosferze anabolicznej, ponieważ obniżone poziomy często prowadzą do stanu katabolicznego. Zmniejszenie SHBG zapewni wyższy poziom wolnego testosteronu w organizmie, nie tylko zapewniając więcej anabolicznych ciosów, ale promujących wolny lub niezwiązany stan wszystkich krążących sterydów anabolicznych. Mówiąc prościej, sprawia to, że sterydy są bardziej skuteczne. Jeśli chodzi o hamowanie hormonów glukokortykoidowych, są to hormony wyniszczenia mięśni; kortyzol jest najbardziej znany. Takie hormony sprzyjają przyrostowi tkanki tłuszczowej, a także niszczą beztłuszczową tkankę mięśniową. Anavar jest również znany z promowania wzrostu liczby krwinek czerwonych, co zwiększy wytrzymałość mięśni. Niektóre badania wykazały nawet, że ten steroid ma zdolność do promowania zwiększonej wytrzymałości sercowo-naczyniowej. Last but not least, Anavar jest jednym z prawdziwych sterydów spalających tłuszcz. Większość sterydów anabolicznych zwiększy tempo metabolizmu, co będzie sprzyjać utracie tłuszczu, ale Anavar wykazał, że bezpośrednio wspomaga lipolizę. Wielu przypisuje to swojej zdolności do silnego wiązania się z receptorem androgenowym, jak również zdolności do zmniejszania globuliny wiążącej się z tarczycą, jak również do zwiększania poziomu prealbuminy wiążącej tyroksynę. To działanie powoduje, że hormon trójjodotyroniny lub hormon T3 są wykorzystywane w większym stopniu. Wyniki Anavar dotyczące spalania tłuszczu nie są całkowicie rozstrzygające; przeprowadzono kilka badań, które prowadziły do ​​alternatywnych wyników, ponieważ dotyczą utraty tkanki tłuszczowej. Jednak większość danych silnie wspiera hormon oksandrolonowy, który jest silnym promotorem lipolizy.

Efekty uboczne Anavar

Jak wcześniej wspomniano, Anavar jest pochwalony pochwałą wśród kulturystów, sportowców i społeczności medycznej za niewiarygodny stosunek efektów ubocznych do korzyści i ogólny brak negatywnych efektów ubocznych w porównaniu z wieloma innymi sterydami anabolicznymi.

Estrogeniczne skutki uboczne są całkowicie nieobecne w przypadku preparatu Anavar, ponieważ jest on pochodną DHT, który jest hormonem androgenicznym, który nie jest już w stanie przekształcić się w estrogen. W związku z tym Anavar zachowuje tę właściwość. Innymi słowy, efekty uboczne typowe dla estrogenu (takie jak zatrzymywanie wody, wzdęcia, zatrzymanie / nabieranie tłuszczu i rozwój ginekomastii) są całkowicie niewidoczne. Oprócz całkowitego braku aktywności estrogenowej, Anavar również zupełnie nie ma żadnej aktywności progestogennej [3], co neguje również ewentualne negatywne skutki.

Chociaż Anavar jest porównywalnie mniej androgenny niż testosteron, wiele skutków ubocznych może pojawić się szczególnie u osób, które mogą być wrażliwe na androgenne działania niepożądane. Mogą to być: zwiększona skóra tłusta, trądzik, wzrost włosów na twarzy i ciele oraz ryzyko związane z łysieniem typu męskiego (MPB), jak również łagodny rozrost stercza (BPH).

Szczegóły kontaktu
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: sales

Tel: +8613264710010

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)