Dom ProduktySteroid hormonu wzrostu człowieka

100iu Oryginalny hormon wzrostu HGH człowieka Angtropin z Anti Counterfit Code

Chiny Hubei Mking Biotech Co., Ltd. Certyfikaty
Twoje produkty są fantastyczne, kupię więcej później

—— Michael

Im Online Czat teraz

100iu Oryginalny hormon wzrostu HGH człowieka Angtropin z Anti Counterfit Code

100iu Original HGH Human Growth Hormone Angtropin with Anti Counterfit Code
100iu Original HGH Human Growth Hormone Angtropin with Anti Counterfit Code 100iu Original HGH Human Growth Hormone Angtropin with Anti Counterfit Code 100iu Original HGH Human Growth Hormone Angtropin with Anti Counterfit Code

Duży Obraz :  100iu Oryginalny hormon wzrostu HGH człowieka Angtropin z Anti Counterfit Code

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Hubei, Chiny
Nazwa handlowa: Mking
Orzecznictwo: ISO9001, SGS
Numer modelu: CAS: 148031-34-9
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1kit
Cena: USD40/KIT
Szczegóły pakowania: 10iu / fiolka 10 sztuk / zestaw 100iu / zestaw
Czas dostawy: W ciągu 24 godzin
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 800KITS / MIESIĄC
Szczegółowy opis produktu
Słowa kluczowe: Angtropin Alias: HGH
Specyfikacja: 10iu / fiolka 10 sztuk / zestaw 100iu / zestaw Polityka: Zasady dotyczące zwrotów
Opis: Biały liofilizowany proszek Funkcja: Mięśni, zdobywanie
WhatsApp: 8613264710010
High Light:

proszek ludzkiego hormonu wzrostu

,

legalny ludzki hormon wzrostu

Angtropin [pochodzenie rDNA] jest sposobem dostarczania naturalnego hormonu wzrostu ludzkiego ludziom, którzy mogą wykazywać niedobór lub mogą wymagać wyższych poziomów tego hormonu. Angtropin jest identyczny z naturalnym hormonem wzrostu wytwarzanym przez przysadkę mózgową, ponieważ jest wytwarzany za pomocą technologii sekrecyjnej, która tworzy sekwencję aminokwasową 191 aminokwasów. Angtropoin to wstrzykiwany ludzki hormon wzrostu najwyższej jakości. HGH, który jest naturalnie wytwarzany przez przysadkę, jest odpowiedzialny za wiele funkcji w ludzkim ciele. HGH wspomaga rozwój mięśni podczas zmniejszania ilości tłuszczu, sprzyjając korzystnemu składowi ciała. Pomaga także w obniżaniu poziomu cholesterolu i dobrego samopoczucia. Osoby z niedoborem hormonu wzrostu mają zwykle słabe kości, obniżoną siłę mięśni, zwiększoną ilość tkanki tłuszczowej, wyższy poziom cholesterolu i mogą cierpieć na depresję.


Angtropin może pomóc w takich przypadkach. Angtropin może być stosowany do różnych terapii. Może być stosowany w przypadkach braku naturalnego hormonu wzrostu u dzieci i dorosłych. Można go również stosować w przypadkach, gdy wytwarzane są normalne poziomy hormonu wzrostu, ale pożądane są poziomy powyżej normy. U dzieci może być stosowany, gdy powstaje niedobór naturalnego hormonu wzrostu, dlatego mogą wystąpić problemy z postawą, więc Angtropin może być podawany jako pomoc w zwiększeniu wzrostu dziecka. U dorosłych może być stosowany w przypadkach, w których naturalny hormon wzrostu zmniejszył się. Może zwiększyć masę mięśniową, zmniejszyć tkankę tłuszczową i poprawić elastyczność skóry i zmniejszyć zmarszczki. Inne terapie, w których można stosować Angtropin to zespół Turnera, przeszczepy narządów, oparzenia i uraz Uwaga: jest to jedyny oficjalny dystrybutor leku Angtropin. Również HGHPower nie jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Angtropin i sprzedaje podrobione produkty. Wskazania Angtropin może być stosowany do różnych terapii. Może być stosowany w przypadkach braku naturalnego hormonu wzrostu u dzieci i dorosłych. Można go również stosować w przypadkach, gdy wytwarzane są normalne poziomy hormonu wzrostu, ale pożądane są poziomy powyżej normy. U dzieci może być stosowany, gdy wytwarzany jest naturalny hormon wzrostu, dlatego mogą wystąpić problemy z postacią, więc Angtorpin może być podawany jako pomoc w zwiększeniu wzrostu dziecka. U dorosłych może być stosowany w przypadkach, w których naturalny hormon wzrostu zmniejszył się. Może zwiększyć masę mięśniową, zmniejszyć tkankę tłuszczową i poprawić elastyczność skóry i zmniejszyć zmarszczki. Inne terapie, w których można stosować Angtropin to zespół Turnera, transplantacje narządów, oparzenia i traumy.

Wygląd


- Każda fiolka zawiera 10iu Angtropinu w postaci białego proszku. Moc może wyglądać na zbitą lub w małych cząstkach, co jest normalne dla hormonu wzrostu.

Dawkowanie
- W oparciu o stosowane leczenie. Dzienna dawka waha się od 0,005 mg na kilogram masy ciała do 0,06 mg na kilogram masy ciała. Zaleca się rozpocząć od mniejszej dawki i stopniowo zwiększać ją do wymaganej docelowej dawki. Postępuj zgodnie z zaleceniami lekarza, aby nie przekraczać dawki.


Reakcje na leki i inne metody leczenia


Interakcje leków mogą prowadzić do działań niepożądanych lub zmniejszenia lub zwiększenia siły działania leku. Sprawdź u lekarza, czy inne leki, które zażywasz, nie wpływają na działanie tego leku. Leczenie innych stanów powinno być omówione przed użyciem
Angtropin.

Ostrożność


- Prowadź rejestr dawek. Jeśli chorujesz na cukrzycę lub stosujesz insulinę lub inne leki przeciwcukrzycowe, obniżające stężenie cukru, powinieneś uważnie monitorować stężenie glukozy we krwi, ponieważ hormon wzrostu może zmienić odpowiedź organizmu na insulinę.

Przechowywanie


-Trzymaj w temperaturze 2-8 ° C. Nie zamrażać. Angtropin jest bardzo stabilny i może pozostawać przez miesiąc w normalnej temperaturze pokojowej. Zaleca się jednak, aby w miarę możliwości przechowywać w lodówce i zawsze trzymać z dala od bezpośredniego światła. Po rozcieńczeniu musi być w lodówce. W przypadku jałowej wody należy go zużyć w ciągu 72 godzin. Jeśli rozcieńczasz wodą bakteriostatyczną, możesz użyć nawet po 10 dniach lub dłużej.


Może być stosowany w przypadkach braku naturalnego hormonu wzrostu u dzieci i dorosłych. Można go również stosować w przypadkach, gdy wytwarzane są normalne poziomy hormonu wzrostu, ale pożądane są poziomy powyżej normy. U dzieci może być stosowany, gdy powstaje niedobór naturalnego hormonu wzrostu, dlatego mogą wystąpić problemy z postawą, więc Angtropin może być podawany jako pomoc w zwiększeniu wzrostu dziecka. U dorosłych może być stosowany w przypadkach, w których naturalny hormon wzrostu zmniejszył się. Może zwiększyć masę mięśniową, zmniejszyć tkankę tłuszczową i poprawić elastyczność skóry i zmniejszyć zmarszczki. Inne terapie, w których można stosować Angtropin to zespół Turnera, transplantacje narządów, oparzenia i urazy.

Co możemy dla ciebie zrobić?

Produkt wysokiej jakości Cały nasz produkt jest produkowany przez nas, można zagwarantować wysoką jakość.
Dyskretne metody pakowania Dla twojego bezpieczeństwa i dla zapewnienia dostawy wszystkie produkty zostaną zapakowane w dyskretny sposób, aby zapobiec podejrzeniom, na paczkach nie pojawi się nazwa powiązana ze sterydami.
99,99% stopa odprawy celnej Mamy bogate doświadczenie w wysyłce paczek na całym świecie. Mamy specjalny kanał dla niektórych specjalnych krajów.
Wstrzyknięty steryd Oferujemy proszek do gotowania do płynnej usługi. I wysyłamy płyn w specjalnych butelkach.
Dostosuj etykiety i fiolki Możemy zaoferować etykietę i fiolki, aby stworzyć własną markę.
Wierna służba Najlepsza usługa z obsługą posprzedażną dla wszystkich klientów.

Szczegóły kontaktu
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: sales

Tel: +8613264710010

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)